Přihlas se na bezplatný webinář 
a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

e-mail: info@skola-koucinku.cz       tel: 737 724 177         Členská sekce 


Pozvánka na přednášku
"Otevři se radosti, životní energii, zdraví a lásce
"

23.9.2020 od 17:30 - Novotného lávka 200/5, Praha 1

Díky této přednášce si ještě více uvědomíš svou vlastní hodnotu. Ukážeme si, jak moc ovlivnilo náš vztah k sobě naše dětství, okolní systém a autority. Vyhledáme bloky, které nám brání prožívat vnitřní klid a naučíme se praktické tipy, jak pracovat s naším podvědomím.

Pokud i Ty chceš pěstovat ve svém životě více lásky, zdraví, energie a radosti - potom je přednáška určená právě pro Tebe. Společně si ukážeme, jak změnit své nastavení a vědomě se posuneme k rozvíjení harmonie v našem životě.

Přednáška je vhodná i pro muže.

Co Ti přednáška  přinese ?

 • Získáš praktické a jednoduché techniky.
 • Uvědomíš si mnoho programů z dětství, které dohledáme.
 • Zjistíš skutečné bloky, které nám brání prožívat radost, harmonii a vnitřní klid.

Co vše díky přednášce zažiješ?

 • Ukázky koučinku
 • Emoce 
 • Radost, sdílení, práci i zábavu
 • Novou vizi a energii životního naplnění
 • Harmonizaci mysli i těla
 • Silnou podporu 

O čem bude přednáška?

1. Část
VZTAH K SOBĚ 

 • Jak se stát více sebevědomou.
 • Jak se nenechat ovládat minulostí.
 • Jak lépe rozumět svým pocitům a emocím.
 • Jak se naučit lépe komunikovat.
 • Jak se naučit řikat své „NE".
 • Jak pěstovat zdravý vztah sama se sebou.
 • Jak opustit staré křivdy a bloky z dětství.
 • Jak přijmout do života více radosti.
 • Jak být sám sebou bez masek.
 • Jak řešit pocity viny.
 • Jak se uchránit před manipulátorem.
 • Jak milovat svůj život.
 • Jak se dát na 1. místo.
 • Jak získat zpátky svou sebehodnotu.

2Část
JAK BÝT ZÁŘIVÁ A ZDRAVÁ  & MILUJ SVÉ TĚLO

 • Jak vzniká syndrom vyhoření a co dělat, abychom se mu vyhnuli.
 • Jak na bolest zad (  v případě psychosomatiky ).
 • Jak lépe rozumět svému tělu a jak se naučit s ním komunikovat.
 • Jak se zbavit emočního zajídánî a jiných závislůstek.
 • Jak hubnout hlavou. 
 • Jak být celkově více v pohodě. 
 • Jak být zářivá a zdravá.
 • Miluji své tělo.

3. Část
SEBEKOUČINK - ukázky a praktický nácvik 

 • Jak si poradit doma sám i bez kouče.
 • Jak se posunout v oblasti koučinku.
 • Jak pokládat  správné otázky. 
 • Jak se postavit do své vlastní síly.
 • Příběhy z křesla kouče a ukázky.

Aktuální termín
23.9.2020

17:30 - 20:00 hod

Časový harmonogram :

17:00 - 17:30  Prezence účastníků
17:30 - 20:00  Přednáška  

 

Přibližně v polovině bude

20 min. pauza

Místo konání:
Novotného lávka 200/5, Praha 1

Jaká je cena?

350 Kč 

PARTNEREM AKCE je ZINZINO  

 Co o mých akcích říkají účastníci

Milá Hanko,

na workshop jsem jela s obavami, co mne asi čeká, jak bude vše probíhat a ani nevím, jestli jsem se vůbec těšila. Ale občas určitě ano!

Jsem povaha, která nerada ventiluje své vnitřní pocity, bolesti, křivdy, obavy, potřeby, spíš si nosím vše uvnitř. Někdy jsem tak zoufalá a bezmocná, že bych se ráda vybrečela, ale nejde to.

Na workshopu přišly slzy samy od sebe. Nebyly to slzy zoufalství a bezmoci, ale slzy očistné.

Děkuji i za ty slzy!

Poznala jsem spoustu milých žen různých věkových kategorií, dokonce jsem se dověděla i něco nového o své dceřiUsmívající se.

Děkuji Ti za čas, který jsi nám věnovala, perfektní přípravu, empatii, příjemné a nevtíravé reakce na každý podnět.

Určitě jsem si s sebou odnesla mnoho myšlenek, rad, ale vím, že konečné rozhodnutí je na každém z nás. Je třeba jen udělat ten krok do neznáma...

Pokud budu mít možnost dalšího setkání, určitě jej využiji!

Ještě jednou děkuji za vše, i to krásné a příjemné prostředí, které jsi pro tuto akci vybrala.

S práním všeho dobrého, ba přímo nejlepšího
Jarka
Hani, na kurz stále myslím, a myslím na tvá slova " už si to nenecháš nikdy vzít"..

Víkend byl nádherný, tolik pozitiva, něhy, křehkosti a vnímání, jsem opravdu dlouho nezažila, i když se cítím už nějakou dobu velmi dobře.A taky si myslím, že to mělo na mě takový dopad nebylo jen slovy nějakého kouče, ale tím, že tím koučem jsi byla ty. Působila jsi na mě neskutečně OPRAVDOVĚ. To co jsem mohla u tebe na kurzu prožít, za to ti hrozně moc děkuji.

To co děláš, je tak moc smysluplné a já ti Hani ze srdce přeji, ať máš svůj život šťastný, bohatý, naplňující, smysluplný a pestrý.
Vlasta
Milá Hanka,

chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za to, čo robíš pre ženy, ako im pomáhaš znovu nachádzať svoju ženskú silu a sebavedomie, vidím dennodenne okolo seba, ako to všetky potrebujeme.

Sama som už procesom koučingu prešla, ale takto špecifický prístup, orientovaný na ženské princípy som ešte nezažila.Toľko úprimnosti, lásky a bezprostrednosti v jednom víkende...Som rada, že som pri zobrazení ponuky Tvojho workshopu klikla na tlačítko Zúčastním sa a som vďačná za túto úžasnú skúsenosť. Teším sa na osobný koučing.
Viki
Dobrý večer Hani,

nejdrive ti chci moc podekovat za uzasny vikend. Neco tak potrebneho jsem nezazila dlouha leta. Kinezka a nasledne pobyt v Pisku ve me spustily doslova bouri roky potlacovanych emoci z hodne spatnych zazitku. Je to ted dost narocne, jsem rozsekana, ale prinosne. Chvili to jeste budu muset rozdychat.
Margita
Ahoj Hani,

Workshop v Písku byl fantastický! Ještě jednou díky. Ráda bych využila koučink, který nabízíš. Spíš ale po telefonu, nebo přes WhatsApp.

S láskou, úctou a vděčností…
Andrea
Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.
Denisa
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli.Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie. Tak tak asi nějak zatím Hani ode mne. Jó a taky asi se něco uvnitř mne změnilo. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....
Ivana
Ahoj Hanko,
děkuji za fotky a psaní.
Ten víkend s tebou a skupinou byl pro mne osudový. Cítím, že je to milník (Meilenstein) na cestě mého života. Už teď se mění můj vztah ke mně. Začínám si mnohé uvědomovat. Připadám si, jako když na mém těle praskají obruče, kterými bylo spoutáno. Takový vznikající pocit lehkosti. Je to v začátcích, bude to zajisté nějakou dobu trvat, než se mých výčitek, pocitu neschopnosti, chyb, špatného svědomí a neuznání sama sebe, dovedu docela zbavit. Ale budu se o to stále snažit. První nakročení proběhlo zdárně o víkendu... S vděčností zdravím tebe i tvé kolegy.
Jana
Milé dámy, funguje to! Od neděle jsem použila 5x láskyplné NE a dokázala reagovat i na uražení se - tedy manipulaci. Je to super, jen lidé okolo mne, koukají, co se se mnou děje :):)
Sylva
Chtěla bych poděkovat Haničce za zorganizování úžasného víkendu. Vůbec jsem neměla představu, do čeho jdu, co mě čeká. Když jsme se poprvé sešly, těžko bych uvěřila tomu, že za dva dny budeme o sobě navzájem vědět víc než naši blízcí. Těžko bych uvěřila tomu, že za každou krásnou ženou z vás se skrývá bolestivý příběh a životní zkušenost. Proto jsem naprosto pro Haničky nápad uspořádat pokračování, chtěla bych vědět, jak jste se posunuly, jak se vaše životy vyvíjí a jestli jste konečně šťastné, tak jak si každá zasloužíte… Co si odnáším nejdůležitějšího z našeho víkendu – „ neuvěřitelně překvapivé“ zjištění, že spokojený život záleží JEN NA MNĚ!! Takže hurrrááá na to :-)!
Martina
Ahojky sebevědomé ženy, jsem strašně šťastná a ještě plná euforie z víkendu. Ale také zjišťuji, že už teď se koukám na svět jinak. Jsem šťasná, že mám nové zpřízněné duše, nové přítelkyně. Děkuji mooooooooooc. Mám vás ráda,
Vendula
Emoce ze semináře budu vstřebávat ještě hodně dlouho, ale samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Byl to úžasný a nezapomenutelný zážitek, kterého si nesmírně vážím! Sešly se tam skvělé ženy, se kterými jsem se moc ráda setkala a doufám, že bude ještě příležitost potkat je všechny takhle pohromadě znovu. Celý průběh byl skvělý a program se mi moc líbil. Hodně mi daly koučinky “v přímém přenosu”. Celkově byla organizace skvělá a na jedničku. Prostředí bylo příjemné, jak co se týče hotelu (výborné jídlo včetně snídaní), tak Písek jako takový. A samozřejmě velký dík tobě za všechno, co jsi pro nás udělala a jaká jsi!
Káťa

Objednat vstupenky na přednášku

Vyplň prosím pečlivě své údaje, na email poté přijde potvrzení, které stačí předložit při vstupu.

Inspiruj své přátele

Další ohlasy...

S programem jsem byla spokojená, jediná věc, která mě teď napadá jako podnět pro příště, je např. ukázka různých pomocných technik při řešení problémů s klienty (např. přeseknutí emoční tyče od člověka, na kterém je někdo závislý). V naší skupině by bylo dobré naučit se psát články a vystupovat před kamerou.. Těším se na zítřejší supervizi a na další skvělé zážitky a nová poznání při příštích setkání:-)
V.
Milá Hani, děkujeme za Tvou úžasnou podporu, za to, že žiješ našim úspěchem s námi, za to, že nám nezištně předáváš své know-how a pomáháš nám, často i nad rámec svých povinností za které jsi placena. Přátélé, byla to skvélá jízda plná silných emoci, úžasné zábavy, dalších zkušeností, podpory a radosti kterou společně sdílíme. Všichni jste úžasní a jedineční a je mi s Vámi moc dobře! Moc se těším na příště
Hanka Š.
Ahoj Hani, jsem tak ráda, že jsem se do školy přihlásila. Splnil se mi můj sen být psychologem... a stát se koučem je v podstatě ještě lepší:) Škola mi dala pocit síly realizovat se v tom, co mě přitahuje, zahřátí u srdce pro pocit že pomáhám lidem a taky poznání úžasných lidí a volnost a paletu možností uplatnění v tom, co mě bude bavit nejvíce. A taky poznání, že si mohu sama utvářet svět. Moc děkuji za to všechno, co mi škola dala a co mě ještě čeká.
Káťa
Ahoj Haničko, děkuji za Tvůj osobitý a citlivý přístup, Tvé rady a energii, kterou nás naplňuješ. V širším kolektivu jsem se již po několikáté mohla opět utvrdit, jak moc jsem vděčná za to, že jsem byla ve Tvé škole a jaké štěstí máme, že jsi s námi a že zrovna s Tebou můžeme sdílet naší životní cestu. Jsi skvělá a úžasná žena, moc si Tě vážím a děkuji Ti za vše, co pro nás děláš, určitě to není samozřejmost!
Ahoj Hani, ty 4 dny, to byl mazec. Rozkrytí toho, co člověk čekal, do ještě větší hloubky a pak i toho, co vůbec nečekal. Máš pravdu, že v týmu je to ještě silnější a bohatší o prožitky a názory druhých. I když jsem v lecčems rozjitřená, cítím se nastartovaně a těším se na cestu kouče. Díky, že jsi nám byla po tyto dny laskavým průvodcem a školitelem. Šlo Ti to skvěle. Měj se moc hezky.
Jarka
Jak mi koučink pomohl – začínám žít. Mám trochu více odvahy, pomohl mi v otázce sexu s manželem, v komunikaci s manželem, v otázce vlastní hodnoty, sebevědomí, dále nápady na práci, inspirace, je toho moc!!! Naše sezení hodnotím číslem 0-10 aspoň 20.
Petra
Škola koučů byla pro můj životní restart naprosto klíčovým momentem. Děkuji Ti, Hani za tvůj laskavý přístup a za podporu na této životní cestě.
Hana Šrámková
Ahoj Haničko, vypracovala jsem pár úkolů a také jsem se pokusila odpovědět na otázky ohledně svého talentu. Moc se těším, až Tě zase uslyším, moc mi pomáháš. A za to Ti moc děkuji.
Kristýnka
Milá Hani, ještě jednou děkuji za dnešní koučink, bylo mi s Vámi moc příjemně. Už se těším na domácí úkol a na přípravu na pohovor příští týden. Přeji hezký večer.
Hanička
Hani, musím poděkovat. Stačí mi i tyhle dvě věty... budu si je přehrávat v hlavě... Nemám se s kým o tom bavit. Mějte se pěkně. Průběžně Vám napíšu, jak se věci vyvíjejí. Pomohla jste mi, děkuji.
Marie
Haničko, mám pocit, jako bys mě vrátila o velký kus zpět, kdy jsem to ještě byla já a ne ta ublížená chudinka, kterou jsem byla do dnešního dne. Posunula jsi mně vpřed o obrovský kus, slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsi pro mně udělala.
Péťa
Už se k Vám zase těším, už aby bylo zas úterý. Krásný den!
Karel
Hanko, děkuji Vám mockrát. Jen tak dál do mě. Hezky jste mě v určitou chvíli dokázala roztočit. A to v dobrém smyslu!
Šárka
Mám tě rád a vážím si, že mi pomáháš. Děkuji, Hani.
Martin