PROČ MY 

PROFESIONÁLNÍ

  1. Studenty do výuky zapojujeme pomocí interaktivních cvičení a her.
  2. Po celou dobu kurzu máš k dispozici kouče (z řad studentů školy) k vlastnímu seberozvoji a nácviku dovedností.
  3. Po úspěšném absolvování Školy koučinku získáš osvědčení a certifikát.
  4. Pro zájemce pořádáme nástavbové školení a tréninky v přírodě.
  5. Úspěšnýmvybraným absolventům základního kurzu Školy koučinku umožňujeme prohlubovat své znalosti v navazujícím programu "Nástavba".

OSOBNÍ

  1. Výuka probíhá v moderních prostorech v centru Prahy.
  2. Dostaneš k dispozici přístup do členské sekce.
  3. Školu koučinku ti může zaplatit Úřad práce. Některé naše kurzy mají akreditaci na pracovní pozici KOUČ. Více informací.  
  4. Díky našemu systému můžeš i po škole sdílet s jinými kouči své případy z praxe.
  5. Díky našemu systému  začleníš do své praxe jakékoliv další techniky - respektujeme tvé talenty a ctíme i jiné metody.

 KDO JSME A CO DĚLÁME 

Jsme škola koučinku. Některé naše kurzy jsou s certifikací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Zakladatelkou naší školy je profesionální koučka a lektorka  Hanka Lustiková. Jejími kurzy už prošly stovky spokojených klientů, kterým pomohla k lepšímu vnímání života a světa okolo. Spolu s kolegy účastníkům předává pozitivní přístup a tolik potřebný nadhled.

Zaměřujeme se především na emoční nastavení klientů a práci s podvědomím. Vytváříme bezpečné a laskavé prostředí jak pro vzdělávání, tak pro osobní rozvoj každého z nás. Našimi kurzy prošli klienti z různých oborů – od pilotů přes učitele až po vrcholné manažery a podnikatele.

Klademe důraz na rozmanitost a celistvý pohled na oblast koučinku.  Snažíme se, aby naše kurzy byly dostupné všem zájemcům. Každý absolvent na závěr kurzu získá profesní osvědčení, které otvírá dveře k novému životu.

 

„Pomáháme vám na vaší cestě."

A děláme to srdcem.

REFERENCE NAŠICH ABSOLVENTŮ 

Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli. Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života přijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie.
JUDr. Ivana Santariusová
S Hankou Lustikovou se znám již 3 roky. Poznala jsem jí na kurzu: Jak být zářivou, sebevědomou ženou ? Tam to začalo. Mnohé jsem si uvědomila, vyhledala spoustu chybných programů a pomalu začala hledat cestu sama k sobě. Zjistila jsem, že základem všeho je mít se ráda a co to vlastně znamená sebe-láska a sebe-přijetí. Změnila jsem pohled na svět, vyřešila problémy s manželem a shodila 20kg. Po absolvování Školy koučů se intenzivně zajímám o osobní rozvoj a za knihu Miluj své ráno,miluj svůj den jsem Hance velmi vděčná. Pozitivní,krásně a inspirativně napsaná s příběhy ze života,k zamyšlení. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí žít v radosti.
MUDr. Gabriela Friedrichová
Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena Vítovcová, Žena regionu 2018, ředitelka

"Kurz byl parádní. Nečekal jsem, že tady potkám takovou super partu lidí. Hanka byla perfektním vedením na celém tomto kurzu."

- Ing. Ctirad Coufal  

"Škola koučinku s Hankou  mi změnila život."                                                                        

- Ing. Eva Prokešová

"Jsem nadšený. Uvědomil jsem si spoustu věcí. Díky koučinku jsem si také uvědomil, jak je pro mě důležitá rodina a také já sám..."

- Ing. Pavel Friedrich

 

"Já osobně považuji loňský rok za své znovunarození."

- Daniela Leblová

"Dalo mi to hodně  seberozvoje, vyrovnanosti a zlepšení způsobu komunikace."

- Kamila Kacer

 "Škola koučinku s Hankou pro mě byla více než přínosná. Prohloubila a osvojila  jsem si nové techniky pro práci s lidmi."                    

 - Ró Mondryk

"Mám ráda metody a způsob práce Hanky Lustikové."

- Irena Vítovcová

 

"Něvěděl jsem do čeho jdu, ale neskutečně jsem si to užil. Naprosto dokonale  na kurzu fungovala týmová spolupráce a vztahy mezi námi. "

- Ing. Milan Matějka

"Naučila jsem se spoustu užitečných metod a technik, jak pomáhat svým klientům."

- Mgr. Karolína Vodičková

"Úplně mi to změnilo život. Dokonce jsem se rozhodla pomáhat i druhým lidem a moc se na to těším."

- Šárka Blovská

"Pracuji na pozici office managera a protože dělám s lidmi, potřebuji se stále vzdělávat.  Práce v kurzu byla fantastická. Splnila jsem si sen."

- Jana Pleskačová

"Škola koučů mi pomohla výrazně změnit život. Pomohla mi i k tomu, abych se mohl stát koučem a pomáhal i ostatním."

- Ing. Pavel Friedrich

 

 

KONTAKT

Centrum osobního rozvoje s.r.o.

SLEDUJ NÁS

Centrum osobního rozvoje s.r.o.

Koučink probíhá na adrese: Široká 14, 110 00 Praha 1
IČ: 09178872, DIČ: CZ 09178872

Fakturační adresa:
Poděbradova 502/15,
400 03 Ústí nad Labem