Hanka Lustiková

Praxe a zkušenosti

• Lektorka s dlouholetou praxí
  • Životní koučka se zkušenostmi práce v psychoterapeutické poradně (osobní koučka)
  • Má za sebou více než 5 tisíc odkoučovaných hodin
  • Využívá praktický a jednoduchý přístup díky metodě vyhledávání chybných přesvědčení (emoční programy)
  • Ovládá vizualizační techniky a čerpá z poznatků o funkcích našeho mozku
  • Pomohla už stovkám klientů ke změně osobní transformace
  • Její služby využívají klienti různých profesí
  • Pořádá a vede kurzy osobního rozvoje u nás i v zahraničí
  • Založila Školu koučinku s akreditací MŠMT

O mně

• Léta jsem se věnovala terapiím a masážím. Mnohé jsem se naučila už jako malá od babičky, která pomáhala lidem od bolestí všeho druhu.
  • Později jsem pochopila, že prožité trauma negativně ovlivňuje tělo i mozek a mění schopnost zažívat radost, harmonii, klid a vnímat svou vlastní sílu.
  • Absolvovala jsem řadu škol a kurzů. Pracovala jsem jako senior koučka a lektorka. Poznala jsem veké množství nejrůznějších lidských osudů, bolestí, radostných změn, zázraků, vzestupů i pádů.
  • Dnes s radostí pořádám vlastní kurzy a výcviky koučinku a osobního rozvoje. Založila jsem Školu koučinku s akreditací MŠMT a již osmým rokem vedu své školy. Pomáhám lidem nalézat svou vnitřní sílusebevědomí
  • V mé praxi skvěle funguje především jednoduchost používaných metod a technik, individuální přístup a komplexní podpora.

REFERENCE

Objednat koučink s Hankou

Máš otázku? Zeptej se.

Vyplň formulář a Hanka se Ti brzy ozve.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení dotazu, poptávky, či objednávky.

Zásady zpracování osobních údajů

Dobrý den, Hanko.

Chtěla bych Vám i takto veřejně poděkovat za Vaši úžasnou práci, kterou jste se mnou udělala, ač jsme těch sezení spolu moc neměly. Ale o počtu to není, je to o správném nasměrování a ukázání, co v nás je anebo může být.

Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu, ač jsem navenek působila, že tomu tak není. Jen já sama jsem věděla, jaký boj v sobě samé vedu.

Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda.

Je fajn, že se v dnešní době najdou lidé, kteří umí naslouchat, najít tu správnou šipku a bez zbytečného rozebírání až do odborností nasměrovat a ukázat, že to jde. Jen CHTÍT a to je ten důležitý fakt, aby člověk dosáhl změn, kterých chce. 🙂 Ještě jednou DĚKUJI a věřím, že se ještě potkáme.
Nikola
Dobrý den, Hanko, kdybych měl porovnat současného a starého Honzu, tak ten současný více čte (hlavně literaturu pro osobní růst), více se zajímá o své blízké, mnohem více komunikuje s partnerkou, přestal sledovat TV, nehraje počítačové hry, věnuje se více svým dětem... Ale hlavně si umím stát za svým, v práci se nikomu nepodřizuji, umím říci NE (v jednom případě jsem se až lekl, co jsem komu byl schopný říci – slušně samozřejmě), mám radost z úspěchu jiných a rád jim k tomu úspěchu pomohu (před měsícem se mi to opravdu povedlo, ale to je na dlouhé psaní a raději bych se Vám s tím pochlubil osobně). A v neposlední řadě MYSLÍM POZITIVNĚ. Samozřejmě mám v sobě nějaké otázky, ale už je neignoruji jako v minulosti, snažím se je řešit. Vztah mezi mnou a manželkou je o dost jiný, než byl. Je na zcela jiném levelu, ale o tom se nebudu rozepisovat a také to nechám na osobní setkání. Ve zkratce jen řeknu, že je to úžasné! Už jsem to jednou říkal, ale zopakuji to. Jsem Vám moc vděčný. Nejen za to, že jste mi pomohla „odpíchnout se“ od svého dna, ale hlavně proto, že jste v tu středu zavolala a pozvala nás na konzultaci.. Přeji Vám krásnou neděli a těším se na setkání s Vámi. Zdravím Vás.
Honza
Dobrý den, Hani,

zrovna dneska jsem na Vás myslela a říkala jsem si, jak jsem ráda, že jsem se před třemi měsíci rozhodla pro koučink s Vámi. Už za tak krátkou dobu se toho v mém životě hodně změnilo, a to jen proto, že jsem si otočila pár prográmků v hlavě, ale jinak jsem vlastně vůbec nic nemusela dělat. Můj partnerský vztah teď funguje na 100 %, v práci jsem si ujasnila, co vlastně chci a co očekávám a celkově jsem mnohem spokojenější než dřív, protože teď hlavně dělám to, co chci, co mám ráda, a myslím při tom na sebe. Ještě jednou obrovské díky za Vaši obrovskou podporu, optimismus a neustávající dobrou náladu. Na koučink s Vámi jsem se vždycky moc těšila!

Děkuji, Hani!
Eva
Hani, na kurz stále myslím, a myslím na tvá slova " už si to nenecháš nikdy vzít"..

Víkend byl nádherný, tolik pozitiva, něhy, křehkosti a vnímání, jsem opravdu dlouho nezažila, i když se cítím už nějakou dobu velmi dobře.A taky si myslím, že to mělo na mě takový dopad nebylo jen slovy nějakého kouče, ale tím, že tím koučem jsi byla ty. Působila jsi na mě neskutečně OPRAVDOVĚ. To co jsem mohla u tebe na kurzu prožít, za to ti hrozně moc děkuji.

To co děláš, je tak moc smysluplné a já ti Hani ze srdce přeji, ať máš svůj život šťastný, bohatý, naplňující, smysluplný a pestrý.
Vlasta
Absolvovala jsem koučink s paní Hankou Lustikovou. Průběh koučinku hodnotím 10 +++ a osobnost a práci koučky 10+++++ (to je víc než 10). Paní Hanka je profesionál, má vysokou míru empatie, je kompetentní a má schopnost vytvořit klima důvěry. S podporou paní Hanky jsem dorazila ke svému cíli a přerámovala jsem si svoje gremliny. Přeji Vám hezké dny v pohodě a radosti.
Blažena
Jak mi koučink pomohl – začínám žít. Mám trochu více odvahy, pomohl mi v otázce sexu s manželem, v komunikaci s manželem, v otázce vlastní hodnoty, sebevědomí, dále nápady na práci, inspirace, je toho moc!!! Naše sezení hodnotím číslem 0-10 aspoň 20.
Petra