MINIKURZ KOUČINKU "SEBELÁSKA"

• Máš  nepříjemnou zkušenost z těžkého vztahu?
  • Máš problém s vlastní sebeúctou?
  • Máš v sobě strachy?
  • Prožila jsi zklamání?
  • Trpíš nedůvěrou?
  • Načerpala jsi bolestivé zkušenosti?
  • Chceš se zbavit nepříjemných myšlenek?
  • Chceš milovat své tělo?
  • Potom je tento kurz i pro Tebe... ❤️

CO TI KURZ PŘINESE?

• Získáš praktické a jednoduché techniky
  • Součástí kurzu jsou videa, afirmační kartičky i mluvené nahrávky
  • Přístup do minikurzu obdržíš na svůj email - přijde Ti celý kurz
  • Máš možnost pracovat rychlostí, kterou si sama určíš
  • Cena: 1.995 Kč   990 Kč

Hanka
Lustiková

AUTOR KURZU

CO JE CÍLEM KURZU

• Naučíš se pracovat oblíbenou technikou.
  • Zvědomíš si principy zdravé sebelásky. Začneš ji žít.
  • Pronikneš do zákulisí školy koučinku - vedle videa vždy uvidíš vypsané mentální bloky. Díky tomu pochopíš, podle čeho jsem je sestavila.
  • V kurzu nalezneš afirmace, které s Tebou určitě zarezonují. Získáš nové vibrace, vlnu životní energie i harmonické kódy myšlenek.

CO ZÍSKÁŠ DÍKY KURZU?

• Začneš se mít ráda.
  • Přijmeš své tělo. Možná, že se zbavíš přebytečných kilogramů.
  • Přestaneš se podceňovat.
  • Získáš zdravé sebevědomí.
  • Staneš se ( ještě více ) přitažlivou.
  • Dovolíš si prožívat lásku ve svém životě.

CO V KURZU NAJDEŠ ?

• Trénink myšlenek, které začneš tvořit skrz energii lásky.
  • Videa a nahrávky.
  • Soupis nejčastějších MEGA-programů žen. Najdeš si ty správné pro sebe, které si budeš vizualizovat.
  • Mluvené afirmace na večerní ( nebo ranní ) poslech.
  • Téma sebehodnoty, podhodnocování a nízké sebeúcty, ale také návody - např. jak se zbavit emoční závislosti.
  • Ke každému tématu nahrávky a vypracované kartičky, abys mohla hned začít. S čím? S přerámováním Tvého podvědomí. Tím začneš vyzařovat zcela novou energii, nové vibrace i myšlenky.

OBJEDNÁVKA

VSTUP DO ONLINE PROGRAMU

Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena Vítovcová, Žena regionu 2018, ředitelka
S Hankou Lustikovou se znám již 3 roky. Poznala jsem jí na kurzu: Jak být zářivou, sebevědomou ženou ? Tam to začalo. Mnohé jsem si uvědomila, vyhledala spoustu chybných programů a pomalu začala hledat cestu sama k sobě. Zjistila jsem, že základem všeho je mít se ráda a co to vlastně znamená sebe-láska a sebe-přijetí. Změnila jsem pohled na svět, vyřešila problémy s manželem a shodila 20kg. Po absolvování Školy koučů se intenzivně zajímám o osobní rozvoj. Vřele doporučuji.
MUDr. Gabriela Friedrichová
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli. Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života přijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie.
JUDr. Ivana Santariusová
Hanka BoháčováTrenérka
Škola koučinku pro mě byla krásnou roční cestou plnou emocí, všech emocích - což vnímám s velkou pokorou a vděčností, protože jsem si je mohla prožít. Poznala jsem na této cestě báječné lidi, kteří mi pomohli projít přes mé výzvy. Naše skupinka (hlavně ke konci 🙂 byla báječná, plná léčivé a pozitivní energie. ♥ Ukotvila jsem se více do své energie a dovolovala si být sama sebou, jak říkají moji spolužáci "rozkvést". Naše víkendy pro mě byly vždy dvoudenní zastavení se a věnování svému nitru, což jsem si potřebovala zažít a stále se to učím. Jsem moc ráda za své tehdejší rozhodnutí vstoupit do tohoto kurzu a opravdu moc vděčná za Tvoje vedení, výklad a sdílení příkladů z praxe. Také si moc vážím toho, že jsem mohla svůj čas věnovat sobě a trávit ho s tak skvělými lidmi. Proto posílám jedno velké DĚKUJU.
Bc. Marie Stejkozová
"Škola koučinku u Hanky není jen jednorázová záležitost, i s odstupem 2 - 3 let se k poznámkám z jejích kurzů stále vracím, chápu souvislosti z různých úhlů pohledu a jeví se mi souvislosti víc a víc jasněji, "docvakávají" mi věci, které jsem tehdy vzala na vědomí pouze hlavou. Hanka velice laskavě pojmenovala věci, které mi pomohly k několika AHA-momentům, a tím pádem umožnily změnu "UVNITŘ", nejen na úrovni hlavy. Cítím za to Hance obrovskou vděčnost."
Bc. Eva Daňková