Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

 ZÁKLADY KOUČOVACÍ PRAXE  

aneb KOUČEM NA ZKOUŠKU

"Jak tvořit ty nejkrásnější myšlenky, realizovat své životní poslání a dobře znát své podvědomé programy."

Díky tomuto programu se přímo "rozlétneš" do nové vlny životního naplnění.

ČEKÁ TĚ: 
Poznání, uvolnění tíživých myšlenek a první kroky k cíly

 Program Ti pomůže zbavit se negativních bloků a nastartovat změnu

CO TI KURZ PŘINESE?

 • Získáš praktické a jednoduché techniky
 • Posuneš se k nalezení svého daru ( talentu )
 • Vyhledáme mentální programy a řekneme si více o tom, jak je rozpustit
 • Kurz Ti pošleme na Tvůj email
 • Cena: 390 Kč 

Hanka
Lustiková

LEKTOR KURZU

 CO JE CÍLEM PROGRAMU 

 • Naučíš se pracovat oblíbenou technikou
 • Zvědomíš si principy zdravé sebelásky a objevíš své nejhlubší talenty
 • Pronikneš do zákulisí školy koučinku 
 • Naučíš se správně pokládat  své otázky
 • Zharmonizuješ svou vnitřní sílu
 • Získáš novou vlnu energie a také odvahu
 • Nadchneš se pro práci na sobě - zamiluješ si koučink 

 CO ZÍSKÁŠ  

 • Pracovního sešit
 • Získáš návod, co s tvým "vnitřním kritikem"
 • 20 nejčastějších chybných vzorců, které brání dělat práci snů
 • Klíčové základní otázky k uvědomění si svého talentu a potenciálu
 • Nahlédneme i na oblast sebeláky - protože i ta ovlivňuje naše skryté bloky
 • Nakopávač sebevědomí
 • Dobereš se jasného cíle, který si začneš plnit

OBJEDNÁVKA ONLINE PROGRAMU

REFERENCE NAŠICH ABSOLVENTŮ 

Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena Vítovcová, Žena regionu 2018, ředitelka
S Hankou Lustikovou se znám již 3 roky. Poznala jsem jí na kurzu: Jak být zářivou, sebevědomou ženou ? Tam to začalo. Mnohé jsem si uvědomila, vyhledala spoustu chybných programů a pomalu začala hledat cestu sama k sobě. Zjistila jsem, že základem všeho je mít se ráda a co to vlastně znamená sebe-láska a sebe-přijetí. Změnila jsem pohled na svět, vyřešila problémy s manželem a shodila 20kg. Po absolvování Školy koučů se intenzivně zajímám o osobní rozvoj. Vřele doporučuji.
MUDr. Gabriela Friedrichová
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli. Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života přijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie.
JUDr. Ivana Santariusová
S Hankou jsem absolvovala úžasný pobyt na Bali, spojený s koučováním, které mě nesmírně obohatilo. Hančin osobitý přístup mi velice vyhovuje a vždy se jí ráda svěřím do péče. Hanka má dar lidem opravdu naslouchat a pomoci jim řešit jejich životní situaci.
Hanka BoháčováTrenérka
Škola koučinku pro mě byla krásnou roční cestou plnou emocí, všech emocích - což vnímám s velkou pokorou a vděčností, protože jsem si je mohla prožít. Poznala jsem na této cestě báječné lidi, kteří mi pomohli projít přes mé výzvy. Naše skupinka (hlavně ke konci 🙂 byla báječná, plná léčivé a pozitivní energie. ♥ Ukotvila jsem se více do své energie a dovolovala si být sama sebou, jak říkají moji spolužáci "rozkvést". Naše víkendy pro mě byly vždy dvoudenní zastavení se a věnování svému nitru, což jsem si potřebovala zažít a stále se to učím. Jsem moc ráda za své tehdejší rozhodnutí vstoupit do tohoto kurzu a opravdu moc vděčná za Tvoje vedení, výklad a sdílení příkladů z praxe. Také si moc vážím toho, že jsem mohla svůj čas věnovat sobě a trávit ho s tak skvělými lidmi. Proto posílám jedno velké DĚKUJU.
Bc. Marie Stejkozová
"Škola koučinku u Hanky není jen jednorázová záležitost, i s odstupem 2 - 3 let se k poznámkám z jejích kurzů stále vracím, chápu souvislosti z různých úhlů pohledu a jeví se mi souvislosti víc a víc jasněji, "docvakávají" mi věci, které jsem tehdy vzala na vědomí pouze hlavou. Hanka velice laskavě pojmenovala věci, které mi pomohly k několika AHA-momentům, a tím pádem umožnily změnu "UVNITŘ", nejen na úrovni hlavy. Cítím za to Hance obrovskou vděčnost."
Bc. Eva Daňková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video