Zimní škola koučinku

• Termín: 20.1. - 22.1.2023
  • Místo: Hotel Zámek Berchtold, Kunice
  • Více o ubytování: zamekberchtold.cz
  •  VÍKEND (pátek  - neděle)
  • Začátek v pátek v 16 hod. Konec v neděli v 10 hod.
  • Pro zájemce  v neděli ještě možnost návštěvy okolní přírody, společný oběd před odjezdem domů v blízkém okolí apod.
  • Cena kurzu: 4.800 Kč + 2.500 Kč ubytování v jednolůžkovém pokoji s polopenzí.
  • Cena obsahuje: Přednášky, workshop, pracovní materiály, coffee break, ubytování v jednolůžkovém pokoji Standard na dvě noci, polopenzi. (Prosím o info, kdo potřebuje bezlepkové nebo vegetariánské menu).
  • Večeře pátek: Minestrone
    V.Panenka, slaninová omáčka s cuketou
    Pečené grenaile
    Sachr dort, ovocná omáčka
  • Večeře sobota: Hovězí vývar, játrové knedlíčky, nudle, zelenina
    Kuřecí piccata, kaparová omáčka
    Parmazánová kaše
    Red velvet, ovocná omáčka
  • Kurz probíhá v salonku - viz.foto 🙂
  • Platba se skládá ze dvou částí:
  • 1. část 2.000 Kč uhradíš úhradou faktury, kterou obdržíš na svůj email po rezervaci kurzu. Rezervace kurzu je platná až po úhradě této částky. Uzávěrka přihlášek na tento kurz je do 20.9.2022. REZERVUJ SE PŘES TLAČÍTKO. Děkuji.
  • 2. část - doplatek úhradou faktury, kterou obdržíš na svůj email (nejpozději) 6 týdnů před konáním kurzu.
  • Pro účastníky kurzu Škola koučinku sleva - 10% z ceny kurzu (nevztahuje se na ubytování).
  • Kurz je pro max. 10-12 osob
  • Kurz je přednostně nabídnut účastníkům Letní školy koučinku (A).
  • V případě nenaplněnosti bude konečný počet účastníků doplněn ze skupiny B, případně z okruhu blízkých kamarádů (koučů) - účastníků tohoto kurzu.

Hanka
Lustiková

Lektor kurzu

PROGRAM PODROBNĚ

Pátek 20.ledna 2023

• 16:00 - Úvod - Slavnostní zahájení
  • 17:00 - Jak s klientem odblokovat jeho nepříjemné emoce, strachy i myšlenky. Jak odstranit pocity úzkosti a beznaděje.
  • 18:30 - Večeře
  • 20:00 - Společný kruh a sdílení. Večer při svíčkách. Sounáležitost a síla skupiny.
  • 21:00 - Volná zábava.

Sobota 21.ledna 2023

• 9:00 - Jak s klienty zvědomit ještě více sebevědomí a vnímání sebehodnoty.
  • 10:30 - Přestávka.
  • 11:00 - Jak nastartovat skutečnou změnu vedoucí ke zdravému životnímu stylu. Případová studie - emoční zajídání.
  • 12:00 - Oběd.
  • 13:30 - Jak lze snáze vyřešit problémy v partnerském vztahu, manželskou krizi nebo rozvod.
  • 15:00 - Přestávka.
  • 16:00 -  Jak lze ještě více efektivněji odhalit bloky a vzorce z minulosti, které způsobují nezdravé myšlenky. Praktické procvičování.
  • 17:00 - Jak jako žena znovu objevit svou ženskou energii. Jak jako muž vstoupit do své plné síly.
  • 18:30  - Večeře.
  • 20:00 - Společný kruh. Sdílení. Téma večera: Miluji své tělo.

Neděle 22.ledna 2023

• 9:00 - Zakončení.
  • 10:00 - Odjezd (pro zájemce případný výšlap do okolní přírody a výlet)
  • 13:00 - Odjezd domů.

REZERVUJ SI SVŮJ KURZ

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení dotazu, poptávky, či objednávky. Zásady zpracování osobních údajů

Rezervace kurzu – platby a STORNO PODMÍNKY ke kurzu Zimní škola koučinku (termín 20.-22.ledna 2023)
Rezervace kurzu vzniká složením zálohy, která činí částku 2000 Kč. Záloha je třeba poslat na účet číslo: 2901814393/2010 nejpozději do 30.9.2022. Obratem Ti pošleme doklad o úhradě (fakturu). Do poznámky uveď své jméno a příjmení.

Doplatek plné ceny za kurz musí pak být uhrazen nejpozději 6 týdnů před zahájením kurzu na bankovní účet uvedený na faktuře a pod tvým variabilním symbolem. Pokyny k této platbě obdržíš elektronicky na svůj email.

Odstoupení od smlouvy
Klient může kdykoli odstoupit od smlouvy. Zrušení smlouvy musí být provedeno písemnou formou a zasláno na email: info@skola-koucinku.cz. Stornovací poplatek v obvyklé výši: v případě méně než 6 týdnů před kurzem Vám bude vrácena částka 2.500 Kč a 4.800 Kč lze využít převedením na jiný kurz nebo služby dle dohody.

V průběhu Zimní školy koučinku provozovatel nezodpovídá za event. škody které by v prostoru konání kurzu - hotel Zámek Berchtold, kolem prostoru či mimo určený prostor,  nebo třetím osobám vznikly na zdraví, majetku nebo jinak (např. ztráta uspokojení z kurzu). Doporučuje se uzavřít cestovní pojištění.

JAK TO VYPADÁ NA PODOBNÉM KURZU