Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku

VÁNOČNÍ SPECIÁL pro účastníky naší Školy koučinku ♥

CO VÁNOČNÍ SPECIÁL OBSAHUJE?

• ŽIVÉ SETKÁNÍ 28.12.2023
  • od 17 hod do pozdních hodin 🙂

PROGRAM:

28.12.2023 - od 17 hod v Praze

• MEDITACE VDĚČNOSTI A ODPUŠTĚNÍ - vede Hanka L.
  • Sdílení se skupinou. Tentokrát se posuneme v rámci bezpečného vedení do radikální upřímnosti, abychom odložili všechen mentální nepořádek (programy manipulace, sebeobětovánínízké sebehodnoty). Sdílení je dobrovolné. Věnovat se můžeš vedeným technikám i v tichu svého nitra.
  • Technika VNITŘNÍ DÍTĚ do hloubky. Půjdeme společně na venkovní terasu a vytvoříme "dětský" kruh pod hvězdnou oblohou přímo v samém centru Prahy.
  • Laskavé propuštění "vnitřního spratka" - budeme pracovat na harmonizaci negativních emocí (vztek, vnitřní kritik, sebelítost apod.).
  • Na závěr večera proběhne společná meditace pro otevření volného místa v našem srdci pro rok 2024. Každý si odnese novou nadějisilnou vlnu energie. To vše díky laskavé energii a zázrakům těchto dnů.
  • Každý může přinést ochutnat pochoutky vlastní výroby 🙂

Pokud si vzpomeneš na nějaké otázky, napiš mi do chatu nebo na WhatsApp.