Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku

ŠKOLA KOUČINKU NA SRÍ LANCE

Škola koučinku

na Srí Lance

Transformační pobyt pro sílu, relaxaci a ozdravení

Vhodné pro všechny milovníky koučovacích tréninků

• Termín: 18.2. - 28.2.2025
  • Cena: 21.000 Kč
  • Cena zahrnuje: ubytování 10 nocí se snídaní, český delegát na místě, jednodenní výlet, workshopy, přednášky, koučovací tréninky, programy, zákonné pojištění,  transfery z/na letiště.
  • Cena nezahrnuje: letenky. Zájemcům o skupinový let zajistí letenky CK. Doporučujeme včasnou rezervaci, ceny letenek budou stoupat.
  • Lokalita: Hikkaduwa
  • Kromě koučovacích tréninků můžete zažít, co je to myslet jen na sebe, nechat se rozmazlovat třeba ajurvédskou masáží, projít se čajovými plantážemi nebo relaxovat na písečné pláži.
  • Kurz pro nás zajišťuje CK FIT.  VOP CK FIT

Obsazenost: 2/10

Hana
Lustiková

Lektor kurzu

PEČUJ O SVOU ODBORNOST

CO TI TENTO TRÉNINK PŘINESE?

• Výměnu zkušeností (nejenom) mezi kouči
  • Načerpání nové energie, podnětů a radosti z koučování
  • Zvýšení odbornosti kouče
  • Získání zpětné vazby na tvé koučování a techniky
  • Interaktivní cvičení ve dvojicích i skupině
  • Sdílení se skupinou a silnou motivaci

SRÍ LANKA

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

• Koučovací trénink probíhá od pondělí do soboty od 9:00 - 10:30 hod. Večerní blok potom od 18:00 hod. Sejdeme se vždy buď v hotelu, nebo na nedaleké pláži.
  • Celá výuka probíhá v českém jazyce. Veškeré materiály najdeš přímo na místě, s sebou ti stačí tužka, papír a dobrá nálada.
  • Odpoledne si užiješ podle svého. Zdarma můžeš využít služby hotelu a bazén, nebo jet na výlety po okolí.
  • Večery naplníme meditací, společnými kruhy nebo sdílením ve skupině.
  • Během pobytu pojedeme na společný, nádherný výlet po ostrově.

PROČ KURZY OD NÁS

• Naše zakladatelka Hanka Lustiková za sebou má přes 5 tisíc hodin konzultační praxe.
  • V kurzech se scházejí lidé různých profesí – od pilotů přes lékařky nebo učitelky až po vrcholné manažery a podnikatele.
  • Naše škola získala akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
  • Absolventi kurzů naši školu velmi chválí.
  • Kurzy probíhají v přátelském duchu a účastníkům přináší novou životní energii.
  • Účastníci kurzů spolupracují a navzájem se posouvají k lepším výsledkům.

REZERVUJ SI SVÉ MÍSTO

Vyplň formulář

a Hanka se Ti brzy ozve

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení dotazu, poptávky, či objednávky. Zásady zpracování osobních údajů

Pořádáme ve spolupráci s CK Fit

Kontakt:
Ing. Andrea Podlipská
Zátopkova 541, 25091 Zeleneč
Tel: 603 118 624 (Andrea)  Email: info@ckfit.cz

Hanka BoháčováTrenérka fyzio-fitness
Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena VítovcováŽena regionu 2018, ředitelka

JAK TO VYPADÁ NA PODOBNÉM KURZU