Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

 Večerní workshop pro ženy

 se zaměřením na sebevědomí a sebelásku

 • Termín
 • xx.xx.2023 od xx hod
 • Workshop je vhodný i pro začátečníky
 • Téma: sebevědomí, sebehodnota a síla ženy
 • V ceně kurzu: workshopy, přednášky, pracovní materiály a malý dárek. V průběhu kurzu bude k dispozici pitný režim, káva, čaj a ovoce.
 • Místo: Praha

Hanka
Lustiková

Lektor kurzu

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 • na malou skupinu účastníků, přátelskou atmosféru  a lidský přístup;
 • jednoduché techniky vhodné i pro úplné nováčky bez zkušeností;
 • případové studie a jejich rozbory;
 • žhavé téma partnerských vztahů, sebevědomí a chybných vzorců;

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

 • Jedná se o workshop,díky němuž pronikneš přímo do základů koučinku s rozšířením o partnerské vztahy, sebevědomí a chybné vzorce.
 • Kurz začíná v sobotu v 10 hod a končí v 17 hod, v neděli začínáme v 10 hod a konec je ve 13 hod.
 • Kurz je vhodný pro ženy od 18 do 99 let.

PRO KOHO JE WORKSHOP ?

Workshop je přesně pro tebe, pokud:

 • chceš se posunout v oblasti své sebelásky a sebevědomí;
 • se zajímáš o partnerské vztahy, jsi po rozchodu nebo rozvodu;
 • miluješ osobní rozvoj a chceš zase zářit;
 • chceš zlepšit své komunikační dovednosti a ukotvit se do pohody ( naučit se říkat své ne );
 • toužíš už dlouho udělat něco pro sebe;

CO TI TENTO KURZ PŘINESE

 • Osvojíš si funkční koučinkové techniky.
 • Poznáš stejně naladěné ženy.
 • Vyzkoušíš si jednotlivé techniky v praxi.
 • Naučíš se vyhledávat emoční programy a vzorce.
 • Zaměříme se  na partnerské vztahy, krizi ve vztahu, nevěry, žárlivost i nízkou sebeúctu.
 • Odejdeš z kurzu jako sebevědomá, zářivá žena.

CO VŠE DÍKY KURZU ZAŽIJEŠ? 

 • Ukázky koučinku
 • Emoce, téma ženského těla
 • Téma sebehodnoty a sebelásky
 • Radost, sdílení, práci i zábavu
 • Novou vizi a energii životního naplnění
 • Harmonizace mysli i těla
 • Silnou podporu stejně naladěných žen

CENA

3.900 Kč obsahuje: workshopy, přednášky a pracovní materiály. V průběhu kurzu bude k dispozici pitný režim, káva, čaj a ovoce.

REZERVUJ SI SVÉ MÍSTO 

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení dotazu, poptávky, či objednávky. Zásady zpracování osobních údajů

REFERENCE NAŠICH ABSOLVENTŮ 

Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena Vítovcová, Žena regionu 2018, ředitelka
S Hankou Lustikovou se znám již 3 roky. Poznala jsem jí na kurzu: Jak být zářivou, sebevědomou ženou ? Tam to začalo. Mnohé jsem si uvědomila, vyhledala spoustu chybných programů a pomalu začala hledat cestu sama k sobě. Zjistila jsem, že základem všeho je mít se ráda a co to vlastně znamená sebe-láska a sebe-přijetí. Změnila jsem pohled na svět, vyřešila problémy s manželem a shodila 20kg. Po absolvování Školy koučů se intenzivně zajímám o osobní rozvoj. Vřele doporučuji.
MUDr. Gabriela Friedrichová
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli. Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života přijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie.
JUDr. Ivana Santariusová
S Hankou jsem absolvovala úžasný pobyt na Bali, spojený s koučováním, které mě nesmírně obohatilo. Hančin osobitý přístup mi velice vyhovuje a vždy se jí ráda svěřím do péče. Hanka má dar lidem opravdu naslouchat a pomoci jim řešit jejich životní situaci.
Hanka BoháčováTrenérka
Škola koučinku pro mě byla krásnou roční cestou plnou emocí, všech emocích - což vnímám s velkou pokorou a vděčností, protože jsem si je mohla prožít. Poznala jsem na této cestě báječné lidi, kteří mi pomohli projít přes mé výzvy. Naše skupinka (hlavně ke konci 🙂 byla báječná, plná léčivé a pozitivní energie. ♥ Ukotvila jsem se více do své energie a dovolovala si být sama sebou, jak říkají moji spolužáci "rozkvést". Naše víkendy pro mě byly vždy dvoudenní zastavení se a věnování svému nitru, což jsem si potřebovala zažít a stále se to učím. Jsem moc ráda za své tehdejší rozhodnutí vstoupit do tohoto kurzu a opravdu moc vděčná za Tvoje vedení, výklad a sdílení příkladů z praxe. Také si moc vážím toho, že jsem mohla svůj čas věnovat sobě a trávit ho s tak skvělými lidmi. Proto posílám jedno velké DĚKUJU.
Bc. Marie Stejkozová
"Škola koučinku u Hanky není jen jednorázová záležitost, i s odstupem 2 - 3 let se k poznámkám z jejích kurzů stále vracím, chápu souvislosti z různých úhlů pohledu a jeví se mi souvislosti víc a víc jasněji, "docvakávají" mi věci, které jsem tehdy vzala na vědomí pouze hlavou. Hanka velice laskavě pojmenovala věci, které mi pomohly k několika AHA-momentům, a tím pádem umožnily změnu "UVNITŘ", nejen na úrovni hlavy. Cítím za to Hance obrovskou vděčnost."
Bc. Eva Daňková