Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

KURZ "Koučem na zkoušku" & Koučink jako hra

- JIŽ PROBĚHLO

 

„Ochutnávka oblíbené školy pro kouče i nekouče"

Zvu Tě na můj  TRÉNINK

Co je cílem kurzu "Koučem na zkoušku"?

Chceš být v harmonii sám/sama se sebou? Chceš získat informace, díky kterým posuneš nejenom sám/sama sebe? Chceš se naučit pokládat správné otázky? Toužíš už dlouho inspirovat druhé lidi? Miluješ osobní rozvoj? Uvažuješ už dlouho o práci kouče, ale zatím nemáš jistotu o správnosti svého rozhodnutí? Potom je tento kurz určen právě pro Tebe...

Bude to o sdílení příběhů, hledání možností, nastavení principů koučovací metody, která pomáhá lidem přepsat negativní programy a vzorce z našeho podvědomí. Společně si ukážeme, jak pracovat s klientem, jak pokládat správné otázky, jak nastavit principy transformace v našem životě. 

Staň se na pár hodin koučem...

 • Získáš praktické a jednoduché techniky koučinku
 • Zažiješ práci i zábavu a získáš nová přátelství
 • Praktický výcvik pro kouče i nekouče

Co Ti tento kurz přinese?

Co vše díky kurzu zažiješ

 • Ukázky koučinku a praktické koučovací techniky
 • Naučíš se vyhledávat chybné programy a vzorce
 • Předám Ti mou metodu "Transformace sebeláskou"
 • Pracovat se svým mozkem
 • Naučíš se ovládat své myšlenky
 • Sáhneš si do hloubky svého nastavení a posuneš se ve svém životě
 • Odhodíš strachy a získáš zdravé sebevědomí nutné pro tuto práci
 • Škola probíhá v laskavém prostředí a je založena na přátelském duchu celé skupiny

 

Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.
Denisa Koučka
Milá Hani, děkujeme za Tvou úžasnou podporu, za to, že žiješ našim úspěchem s námi, za to, že nám nezištně předáváš své know-how a pomáháš nám, často i nad rámec svých povinností za které jsi placena. Přátélé, byla to skvélá jízda plná silných emoci, úžasné zábavy, dalších zkušeností, podpory a radosti kterou společně sdílíme. Všichni jste úžasní a jedineční a je mi s Vámi moc dobře! Moc se těším na příště
Hanka Š,Koučka
Ahoj Hani, jsem tak ráda, že jsem se do školy přihlásila. Splnil se mi můj sen být psychologem... a stát se koučem je v podstatě ještě lepší:) Škola mi dala pocit síly realizovat se v tom, co mě přitahuje, zahřátí u srdce pro pocit že pomáhám lidem a taky poznání úžasných lidí a volnost a paletu možností uplatnění v tom, co mě bude bavit nejvíce. A taky poznání, že si mohu sama utvářet svět. Moc děkuji za to všechno, co mi škola dala a co mě ještě čeká.
Kateřina Koučka
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....
IvanaPrávnička

Vzdělávací moduly 

 

TERMÍN kurzu :

A) 20. - 22.8.2020


Místo : Centrum Šestý smysl, Praha 1 , Široká 14 

 

Začínáme každý den v 10 hod a končíme v 16 hod. Kurz probíhá 3 dny 

 

Co Tě na tomto kurzu čeká?

Teoretické a praktické znalosti 

Koučování ve skupině

Horké křeslo a další tréninkové metody 

Příběhy z praxe, modelové situace

Metody a techniky koučování

Nástroje a techniky zaměřené na koučování

Prožitkové metody a techniky

Osobní i týmová práce

Co říkají o Škole koučů její absolventi ?

S programem jsem byla spokojená, jediná věc, která mě teď napadá jako podnět pro příště, je např. ukázka různých pomocných technik při řešení problémů s klienty (např. přeseknutí emoční tyče od člověka, na kterém je někdo závislý). V naší skupině by bylo dobré naučit se psát články a vystupovat před kamerou.. Těším se na zítřejší supervizi a na další skvělé zážitky a nová poznání při příštích setkání:-)
VeronikaPoradce
Ahoj Hani, ty 4 dny, to byl mazec. Rozkrytí toho, co člověk čekal, do ještě větší hloubky a pak i toho, co vůbec nečekal. Máš pravdu, že v týmu je to ještě silnější a bohatší o prožitky a názory druhých. I když jsem v lecčems rozjitřená, cítím se nastartovaně a těším se na cestu kouče. Díky, že jsi nám byla po tyto dny laskavým průvodcem a školitelem. Šlo Ti to skvěle. Měj se moc hezky.
JaroslavaManažerka
Ahoj Haničko, děkuji za Tvůj osobitý a citlivý přístup, Tvé rady a energii, kterou nás naplňuješ. V širším kolektivu jsem se již po několikáté mohla opět utvrdit, jak moc jsem vděčná za to, že jsem byla ve Tvé škole a jaké štěstí máme, že jsi s námi a že zrovna s Tebou můžeme sdílet naší životní cestu. Jsi skvělá a úžasná žena, moc si Tě vážím a děkuji Ti za vše, co pro nás děláš, určitě to není samozřejmost!
.
Škola koučů byla pro můj životní restart naprosto klíčovým momentem. Děkuji Ti, Hani za tvůj laskavý přístup a za podporu na této životní cestě.
Hanka ŠrámkováProfesionální koučka

Čeká Tě výjimečný kurz

Místo konání : Praha 

Výcvik je vhodný pro profesionály, jednotlivce i skupiny. Pro kouče i nekouče.

 

Reference

Napsali o Hance

Vele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena Vítovcová předsedkyně, ředitelka Žena regionu 2018
Diky spolupráci s Hankou, která vzdy s neskutecnou přesnosti veci vystizne pojmenuje, mam stale vic dnu ve svem zivote zalitych sluncem ☀️ Něco se posunulo, mám úžasný pocit...
Eva DaňkováManažerka

Rezervuj si místo

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely rezervace a zajištění workshopu. 
Zásady zpracování osobních údajů

Po odeslání Tě budu kontaktovat s dalšími informacemi.
Budu se těšit, Hanka

Telefon: +420 737 724 177
Email: info@hanalustikova.cz

Těším se na Tebe

Inspiruj své přátele