Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

REKVALIFIKACE

Každý zájemce o zaměstnání si může rekvalifikaci sám vybrat a zařídit. Tak to stanovuje zákon o zaměstnanosti (ustanovení §109a).

Volíš si tedy vždy následující:

  1. nový obor neboli pracovní činnost
  2. akreditovaný kurz nebo program vedený zkušenými lektory
  3. rekvalifikační zařízení akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

Co musí každý zájemce splnit?

  1. Evidovat se na Úřadu práce ČR.
  2. Zažádat o rekvalifikaci a počkat na schválení. Jestli máš na rekvalifikaci nárok,posoudí hodnoticí komise Úřadu práce.
  3. Splňovat podmínky pro absolvování vybraného kurzu.
  4. Splňovat podmínky pro vybrané povolání – například plnoletost nebo dokončené vzdělání.

Jaké dokumenty potřebuješ?

Než zažádáš o rekvalifikaci, připrav si následující dokumenty:

  1. Prohlášení, že máš o danou rekvalifikaci skutečný zájem.
  2. Potvrzení, že má vybrané zařízení akreditaci ministerstva.
  3. Potvrzení o tom, kolik zvolený kurz stojí.

Všechny dokumenty ti buď pošleme poštou, nebo si je u nás vyzvedneš osobně. Pak už je jen zašleš na oddělení rekvalifikací Úřadu práce ČR. Mysli ale na to, že je potřeba dokumenty na úřad doručit minimálně 30 dní před začátkem kurzu.

Platba kurzu

Za Školu koučinku nikdy neplatíš dopředu. Ve chvíli, kdy kurz úspěšně absolvuješ a získáš od nás certifikát, celou částku za tebe uhradí Úřad práce.

Během 3 let máš nárok maximálně na 50 000 Kč za rekvalifikační kurzy.

REFERENCE NAŠICH ABSOLVENTŮ

Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena Vítovcová, Žena regionu 2018, ředitelka
S Hankou Lustikovou se znám již 3 roky. Poznala jsem jí na kurzu: Jak být zářivou, sebevědomou ženou ? Tam to začalo. Mnohé jsem si uvědomila, vyhledala spoustu chybných programů a pomalu začala hledat cestu sama k sobě. Zjistila jsem, že základem všeho je mít se ráda a co to vlastně znamená sebe-láska a sebe-přijetí. Změnila jsem pohled na svět, vyřešila problémy s manželem a shodila 20kg. Po absolvování Školy koučů se intenzivně zajímám o osobní rozvoj. Vřele doporučuji.
MUDr. Gabriela Friedrichová
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli. Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života přijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie.
JUDr. Ivana Santariusová
S Hankou jsem absolvovala úžasný pobyt na Bali, spojený s koučováním, které mě nesmírně obohatilo. Hančin osobitý přístup mi velice vyhovuje a vždy se jí ráda svěřím do péče. Hanka má dar lidem opravdu naslouchat a pomoci jim řešit jejich životní situaci.
Hanka BoháčováTrenérka
Škola koučinku pro mě byla krásnou roční cestou plnou emocí, všech emocích - což vnímám s velkou pokorou a vděčností, protože jsem si je mohla prožít. Poznala jsem na této cestě báječné lidi, kteří mi pomohli projít přes mé výzvy. Naše skupinka (hlavně ke konci 🙂 byla báječná, plná léčivé a pozitivní energie. ♥ Ukotvila jsem se více do své energie a dovolovala si být sama sebou, jak říkají moji spolužáci "rozkvést". Naše víkendy pro mě byly vždy dvoudenní zastavení se a věnování svému nitru, což jsem si potřebovala zažít a stále se to učím. Jsem moc ráda za své tehdejší rozhodnutí vstoupit do tohoto kurzu a opravdu moc vděčná za Tvoje vedení, výklad a sdílení příkladů z praxe. Také si moc vážím toho, že jsem mohla svůj čas věnovat sobě a trávit ho s tak skvělými lidmi. Proto posílám jedno velké DĚKUJU.
Bc. Marie Stejkozová
"Škola koučinku u Hanky není jen jednorázová záležitost, i s odstupem 2 - 3 let se k poznámkám z jejích kurzů stále vracím, chápu souvislosti z různých úhlů pohledu a jeví se mi souvislosti víc a víc jasněji, "docvakávají" mi věci, které jsem tehdy vzala na vědomí pouze hlavou. Hanka velice laskavě pojmenovala věci, které mi pomohly k několika AHA-momentům, a tím pádem umožnily změnu "UVNITŘ", nejen na úrovni hlavy. Cítím za to Hance obrovskou vděčnost."
Bc. Eva Daňková