Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

Co obsahuje program SEBELÁSKA? 

TENTO KOUČINKOVÝ PROGRAM NENÍ MOMENTÁLNĚ JIŽ V NABÍDCE

1. Sezení - Nalezení chybných programů a bloků z dětství, které Ti brání prožívat sebelásku. 

2. Sezení - Zapracujeme na Tvém sebevědomísebehodnotě. 

3. Sezení - Jako žena objevíš svou ženskou energii. 

Program obsahuje 3 osobní koučinky s Hankou, pracovní sešit a každý den drobné úkoly pro Tebe. 

Co je třeba: Odhodlání ke změně, chuť na sebe-poznání a touha pěstovat sebelásku.

 Platnost zakoupeného koučinku: 6 měsíců 

Těším se na Tebe!

PROGRAM SEBELÁSKA  

Jmenuji se Hanka Lustiková a už přes 15 let se věnuji koučinku. Svou práci vnímám jako životní poslání, které mě hluboce naplňuje.

Zaměřuji se na práci s klienty, které trápí nepříjemné pocity a myšlenky, mají nízké sebevědomí a cítí se celkově vyčerpaní. Pomáhám jim pochopit nezdravé vzorce a přesvědčení, které je provází životem. Věnuji se ale i vztahovému koučinku.

Kromě toho nabízím pomocnou ruku také klientům, kteří chtějí zhubnout a změnit svůj životní styl. 

Poskytuji individuální konzultace, pracuji jako lektor ve Škole koučinku a pořádám kurzy koučinku doma i v zahraničí.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI? 

  • Odblokuješ nepříjemné myšlenky, odstraníš pocity úzkosti a stavy vyhoření.
  • Zvýšíš si sebevědomí a vnímání sebehodnoty.
  • Nastartuješ změnu vedoucí ke zdravému životnímu stylu.
  • Vyřešíš problémy v partnerském vztahu, manželskou krizi nebo rozvod.
  • Odhalíš bloky a vzorce z minulosti, které způsobují nezdravé myšlenky.Naučíš se využívat metodu vnitřního dítěte a odpuštění.
  • Nalezneš své skryté vlohy díky talentovému testu.
  • Jako žena znovu objevíš svou ženskou energii.  Zaměříme se na Tvou sebelásku. 

JAK KOUČINK PROBÍHÁ? 

KDE SE POTKÁME?

Osobně -  Na adrese: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

nebo ON - LINE ( Skype, WhatsApp či Zoom. Lze i telefonicky ).

Jak často? - Potkáme se 1 x týdně ( případně 1 x za 14 dnů )

 Za úspěch považuji, když se klientovi začne dařit a moje služby už nepotřebuje. Někteří klienti se ke mně rádi vracejí na krátkodobá sezení, aby znovu získali životní energii, nebo si mohli utřídit své myšlenky.

Jak pracuji? - Je-li třeba, nabízím se svolením klienta funkční a osvědčené techniky a metody.

 

REZERVACE A OBJEDNÁVKY 

Napiš mi: info@skola-koucinku.cz, zavolej mi: 737 724 177

REFERENCE 

Dobrý den, Hanko, kdybych měl porovnat současného a starého Honzu, tak ten současný více čte (hlavně literaturu pro osobní růst), více se zajímá o své blízké, mnohem více komunikuje s partnerkou, přestal sledovat TV, nehraje počítačové hry, věnuje se více svým dětem... Ale hlavně si umím stát za svým, v práci se nikomu nepodřizuji, umím říci NE (v jednom případě jsem se až lekl, co jsem komu byl schopný říci – slušně samozřejmě), mám radost z úspěchu jiných a rád jim k tomu úspěchu pomohu (před měsícem se mi to opravdu povedlo, ale to je na dlouhé psaní a raději bych se Vám s tím pochlubil osobně). A v neposlední řadě MYSLÍM POZITIVNĚ. Samozřejmě mám v sobě nějaké otázky, ale už je neignoruji jako v minulosti, snažím se je řešit. Vztah mezi mnou a manželkou je o dost jiný, než byl. Je na zcela jiném levelu, ale o tom se nebudu rozepisovat a také to nechám na osobní setkání. Ve zkratce jen řeknu, že je to úžasné! Už jsem to jednou říkal, ale zopakuji to. Jsem Vám moc vděčný. Nejen za to, že jste mi pomohla „odpíchnout se“ od svého dna, ale hlavně proto, že jste v tu středu zavolala a pozvala nás na konzultaci.. Přeji Vám krásnou neděli a těším se na setkání s Vámi. Zdravím Vás.
Honza
Dobrý den, Hanko. Chtěla bych Vám i takto veřejně poděkovat za Vaši úžasnou práci, kterou jste se mnou udělala, ač jsme těch sezení spolu moc neměly. Ale o počtu to není, je to o správném nasměrování a ukázání, co v nás je anebo může být. Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu, ač jsem navenek působila, že tomu tak není. Jen já sama jsem věděla, jaký boj v sobě samé vedu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda. Je fajn, že se v dnešní době najdou lidé, kteří umí naslouchat, najít tu správnou šipku a bez zbytečného rozebírání až do odborností nasměrovat a ukázat, že to jde. Jen CHTÍT a to je ten důležitý fakt, aby člověk dosáhl změn, kterých chce. 🙂 Ještě jednou DĚKUJI a věřím, že se ještě potkáme
Nikola
Absolvovala jsem koučink s paní Hankou Lustikovou. Průběh koučinku hodnotím 10 +++ a osobnost a práci koučky 10+++++ (to je víc než 10). Paní Hanka je profesionál, má vysokou míru empatie, je kompetentní a má schopnost vytvořit klima důvěry. S podporou paní Hanky jsem dorazila ke svému cíli a přerámovala jsem si svoje gremliny. Přeji Vám hezké dny v pohodě a radosti.
Blažena
S Hankou jsem absolvovala úžasný pobyt na Bali, spojený s koučováním, které mě nesmírně obohatilo. Hančin osobitý přístup mi velice vyhovuje a vždy se jí ráda svěřím do péče. Hanka má dar lidem opravdu naslouchat a pomoci jim řešit jejich životní situaci.
Hanka BoháčováTrenérka fyzio-fitness
Díky času strávenému v přírodě na škole koučinku, kde jedním z nástrojů, které byly předmětem výuky, byla objednávka práce, jsem po několika měsících dostala přesně takovou práci, jak jsem si ji vysnila a "nadefinovala" v objednávce. V čase od zadání objednávky k jejímu obdržení mi velmi pomohl koučink s Hankou, kde byla zapotřebí ještě práce na sobě.
Eva DaňkováManažerka
Dobrý den, Hani, zrovna dneska jsem na Vás myslela a říkala jsem si, jak jsem ráda, že jsem se před třemi měsíci rozhodla pro koučink s Vámi. Už za tak krátkou dobu se toho v mém životě hodně změnilo, a to jen proto, že jsem si otočila pár prográmků v hlavě, ale jinak jsem vlastně vůbec nic nemusela dělat. Můj partnerský vztah teď funguje na 100 %, v práci jsem si ujasnila, co vlastně chci a co očekávám a celkově jsem mnohem spokojenější než dřív, protože teď hlavně dělám to, co chci, co mám ráda, a myslím při tom na sebe. Ještě jednou obrovské díky za Vaši obrovskou podporu, optimismus a neustávající dobrou náladu. Na koučink s Vámi jsem se vždycky moc těšila! Děkuji, Hani!
Eva
Dobrý den, Hanko, chci Vám ještě moc poděkovat, pomohla jste mi, jako zatím nikdo. Těším se, že konečně budu dělat, co mě bude bavit, a díky Vám vím, jak na to... Ještě ráda někdy přijdu na konzultaci.
Irča

 KDO JSME A CO DĚLÁME 

Zaměřujeme se především na emoční nastavení klientů a práci s podvědomím. Vytváříme bezpečné a laskavé prostředí jak pro vzdělávání, tak pro osobní rozvoj každého z nás. Našimi kurzy prošli klienti z různých oborů – od pilotů přes učitele až po vrcholné manažery a podnikatele.

Klademe důraz na rozmanitost a celistvý pohled na oblast koučinku. . Snažíme se, aby naše kurzy byly dostupné všem zájemcům. 

Každý absolvent na závěr kurzu získá profesní osvědčení, které otvírá dveře k novému životu.