Škola koučinku získala akreditaci MŠMT

Škola koučinku získala akreditaci MŠMT.

Rozhodněte se pro vstup do tohoto kurzu. Zažijte i vy ten pocit, kdy prožíváte svůj sen a vděčnost zaplavuje celé vaše tělo. Kdy víte, že všechny překážky na cestě sem měly smysl. Kdy děláte konečně to, co milujete.

V roce 2021 vám škola přináší dva modely studia :

1. ROČNÍ 

Tento model probíhá po dobu jednoho roku. Setkávat se budeme ve čtvrtek a v pátek – každý měsíc 1x. Termíny jsou předem vypsané. Tato varianta je vhodná pro ty z vás , kteří nespěcháte s certifikací. Chcete si pomalu užívat atmosféru kurzu. Obsah studijních osnov zde budete čerpat krůček po krůčku. Zároveň vám tento model přináší dlouhodobý přísun informací. Jedná se o celoroční práci v uceleném kolektivu stejně naladěných lidí. Škola začíná v lednu 2021.

2. INTENZIVNÍ 

Termíny jsou většinou o víkendech. Některé moduly jsou i třídenní ( pátek – neděle ). Tento kurz je vhodný pro ty z vás, kteří toužíte po rekvalifikaci pracovní pozice kouč. Škola začíná v únoru 2021.

A co je velmi příjemné zjištění, že školu můžete absolvovat i „jen tak“. Prostě nechcete být koučem, ale zajímáte se o osobní rozvoj. Zároveň toužíte po nové vlně energie. Zažijete zde totiž práci i zábavu. A určitě získáte nová přátelství.

Více informací o škole :

Škola koučinku 2021

Chcete více informací ? Napište nám :

Kontakt