Peeling jako pomocník, díky kterému prozáříš své myšlenky

Hlavní úlohou tělového peelingu je odstranění odumřelých buněk pokožky. Peeling je kosmetický přípravek obsahující drobné částečky, kterými starou kůži obrousíte.

Tak zní definice peelingu. Kdo z vás už vyzkoušel jeho blahodárné účinky? Já sama ano. Dokonce jsem kdysi používala peeling před masáží. To ještě v dobách, kdy jsem pracovala jako masérka. Všimla jsem si , že peeling a následná sprcha vzbudila u lidí pocit čistoty. Jakoby ze svého těla smyli všechen prach a nečistotu. Peeling důkladně odstraní šupinky na pokožce, a tak dá prostor pro vznik nových buněk.

Fascinuje mne, jak se například jen díky drceným skořápkám meruněk dostal peeling až do hlubokých pórů. Člověk je najednou čistější. Opadne stres. Proto můžeme tuto psychickou lázeň využít i pro své myšlenky. Vyzkoušej a uvidíš sama.

1. Vyber si peeling podle svého pocitu. Krásně voňavý. Nebo třeba čistě přírodní. Důležité je, že si ho naneseš na vlhkou pokožku s dobrým pocitem.

2. Ve sprše zavři na malou chvilku své oči. Uvědom si, že všechny  tíživé myšlenky nabourávají čistotu a harmonii ve tvých buňkách. Takže je načase, abys je pořádně vydrbala.

3. Vyber si tři nejpalčivější myšlenky posledního období. Mysli na ně, když se peelinguješ. Vlastně ty tíživé myšlenky můžeš teď ze své pokožky pořádně obrousit.

4. Hotovo? Takže osprchovat vodou. Natřít hydratačním mlékem. Nezapomenout poděkovat svému tělu, že ti právě umožnilo mentální peeling nečistot 🙂 . No a už jen dát sama sobě ten prostor pro vytvoření buněk nových. A s nimi vytvářet i nové myšlenky. Radostné. Harmonické. Laskavé.

Vyzkoušej tento mentální očistný rituál. Dopřej si sama sobě krásu, která prozáří skrz póry tvé kůže ven. Dopřej si zářit. Staň se nositelem ćistých myšlenek.

Vaše Hanka

Komentáře