Novinka na leden 2020

Jsem nesmírně natěšená na příští rok. Každý měsíc Vám budu přinášet novinky. Na leden 2020 je to Minikurz sebelásky ♥️

Musím hned na úvod dodat, že tento kurz není žádný online program. Není to ani video. Bude to osobní setkání. A i proto se tak moc těším!

Při jeho zrodu jsem přemýšlela nad otázkou, která byla vlastně primárním nápadem. Jak předat informace některým ženám, které se chtějí posunout. Nemohou třeba odjet na víkendový workshop. Také mi dává význam pravidelnost. Když cvičíš jógu, nejprve to moc nejde. Musíš chodit na kurz pravidelně. A se sebevědomím je to stejné. Jeho velikost postupně roste. Jako svaly.

Lidé by mohli cvičit doma, ale ve skupině to má nějaký specifický význam. V kurzu sebelásky to bude stejné. Ve skupině se naladíš na celý kruh žen,protože některá Ti něco zazrcadlí. Nejdůležitějším člověkem tam pro sebe budeš Ty ♥️

Kurz Ti  pomůže odstranit všechny masky, pocity viny,, selhání a všechny špatné návyky myšlení. Dojde ke spojení s Tvým skutečným, nejzářivějším já.

Krok za krokem Ti budu předávat  ověřené jednoduché techniky. Ty jsou potřebné k přeměně těla, mysli a srdce.

V průběhu 4ýdenního programu Ti tedy poskytnu komplexní informace získané během několika let práce se ženami.  Zaměříme se také  na myšlenky. Prolomíme staré vzorce myšlení a vytvoříš  si nové programy. Ty staré už nebudeš potřebovat. Začneš se mít ráda.
Co to přinese do Tvého života?

Nové myšlení a vnímání sama sebe
Nové nápady
Novou energii
Větší vnitřní klid
Uzavření minulosti a starých křivd z dětství
Přehodnocení dosavadních toxických vztahů
Odpoutání se z manipulací a závislostí
Radost
Vděčnost za to, kdo jsi

Začínáme už 6.ledna. Přihlásit se můžeš už dnes. Udělej  první  krok ke svému novému vztahu.
Upřímně se na Tebe těším!

Adresa setkání kurzu : Palác YMCA
Na Poříčí 12, Praha 1

Bližší informace Ti jěště přijdou do Tvého emailu.

Rezervuj se nezávisle přes můj web, nebo na emailu : info@hanalustikova.cz

Cena kurzu 2400 Kč / osoba

Ať je rok 2020 nejlepším rokem Tvého / Našeho života ?♥️

 

 

Komentáře