e-KNIHA

„Miluj své ráno - miluj svůj den“

Knihu jsem původně psala jako učebnici koučinku pro všechny příznivce osobního rozvoje.
Nakonec je také o lásce, radosti a pradávné moudrosti přírody...❤️

Co Ti e-kniha přinese...

Kniha je o přesahu vědomé volby myšlenek, propojené s nádherným spojením s jednotou, s přírodou i s Bohem.

Pokud i Ty chceš pěstovat ve svém životě více sebelásky – potom je kniha určena právě pro Tebe

Díky této knize...

...si více uvědomíš svou vlastní hodnotu. Pochopíš, jak moc ovlivnilo náš vztah k nám samým naše dětství, okolní systém a autority. Získáš návod, jak dohledat bloky, které Ti brání pěstovat sebelásku, a milovat tak ještě více třeba i své tělo.

Společně si ukážeme, jak změnit své nastavení, a vědomě se posuneme k rozvíjení sebelásky v našem životě.

Díky této knize si ještě více uvědomíš svou vlastní hodnotu...

Kniha je psaná koučkou Hankou Lustikovou, která se řadu let denně věnuje ženám a jejich sebehodnotě. Některé její texty a skutečné příběhy sepsané z praxe zde potom působivě doplňuje holistický kouč a vyhledávaný trenér Jirka Jelínek. Vzniká tak unikátní kniha, která – přestože psaná ženou – obsahuje ucelený a celistvý pohled na ženská témata také náhledem i druhé strany – očima muže.

Díky této knize pro ženy získáš:

 • Praktické a jednoduché techniky od profesionální koučky.
 • Začneš se mít konečně ráda.
 • Zjistíš skutečné bloky, které Ti brání pěstovat zdravou sebelásku.
 • Připravíš své podvědomí na změnu své postavy i programů ve své hlavě.
 • Konkrétní tipy holistického trenéra přímo pro Tebe.
 • Mnoho informací o ženské sebehodnotě, které se dosud nikde neobjevily.

Co Ti tato výjimečná kniha ještě přinese:

 • Pohled na Tvé emoce, vztahy a ženské tělo.
 • Získáš zpátky své ztracené sebevědomí a sebeúctu.
 • Novou vizi a energii naplnění Tvého vztahu s partnerem.
 • Zjistíš, co dělat, když se emočně zajídáš nebo máš jiné závislůstky ( např. na partnerovi).
 • Získáš tipy, jak začít běhat, cvičit i meditovat.
 • Praktické rady, co dělat, když jsi zkusila všechno, ale nic na Tebe nefunguje.
 • Kniha Tě nakopne, abys se sebou začala něco dělat buď fyzicky, nebo hlavou.
 • Dá Ti podněty jako hubnout, mít krásnou postavu, být smyslná a přitažlivá a ještě v pohodě sama se sebou.
 • Komplexní informace pro Tvou vnitřní i vnější krásu.
 • Najdeš zde informace a odpovědi na otázky, které Hance nejčastěji pokládaly ženy a účastnice jejích workshopů pro ženy.

Proč vznikla tato kniha...

„Když jsem na různých víkendových workshopech pravidelně odpovídala na jedny a tytéž otázky, napadlo mne, že bych měla odpovědi na ně rozšířit mezi daleko větší počet žen, než se kterým pracuji.“

„Navíc se na takovém víkendu pro ženy vždycky alespoň jednou objevila otázka, jak nás, ženy, asi vidí muži. A tak jsem pozvala ke spolupráci na knize muže, kterého si vážím a který je odborníkem na slovo vzatým, protože také denně pracuje se ženami, jejich zdravím, tělem a krásou. Navíc byl (náhodou?) mým hostem již před více než deseti lety na jednom z mých vůbec prvních workshopů pro ženy…“

- Hanka Lustiková

Obsah e-knihy

 • 1
  Jsem krásná
 • 2
  Emočně se zajídám a jiné závislůstky
 • 3
  Zdravé sebevědomí ženy ve vztahu s partnerem
 • 4
  Tvoje zvyky – tvoje budoucnost
 • 5
  Běh, jóga, meditace
 • 6
  Už jsem zkusila všechno, ale nic na mě nefunguje
 • 7
  Přestaň lhát sama sobě
 • 8
  Bolest zad a sebeláska
 • 9
  Začni se mít ráda

E-kniha ve formátu PDF

Reference

Dobrý den, Hanko, kdybych měl porovnat současného a starého Honzu, tak ten současný více čte (hlavně literaturu pro osobní růst), více se zajímá o své blízké, mnohem více komunikuje s partnerkou, přestal sledovat TV, nehraje počítačové hry, věnuje se více svým dětem... Ale hlavně si umím stát za svým, v práci se nikomu nepodřizuji, umím říci NE (v jednom případě jsem se až lekl, co jsem komu byl schopný říci – slušně samozřejmě), mám radost z úspěchu jiných a rád jim k tomu úspěchu pomohu (před měsícem se mi to opravdu povedlo, ale to je na dlouhé psaní a raději bych se Vám s tím pochlubil osobně). A v neposlední řadě MYSLÍM POZITIVNĚ. Samozřejmě mám v sobě nějaké otázky, ale už je neignoruji jako v minulosti, snažím se je řešit pomocí vlastních rovnic. Vztah mezi mnou a manželkou je o dost jiný, než byl. Je na zcela jiném levelu, ale o tom se nebudu rozepisovat a také to nechám na osobní setkání. Ve zkratce jen řeknu, že je to úžasné! Už jsem to jednou říkal, ale zopakuji to. Jsem Vám moc vděčný. Nejen za to, že jste mi pomohla „odpíchnout se“ od svého dna, ale hlavně proto, že jste v tu středu zavolala a pozvala nás na konzultaci.. Přeji Vám krásnou neděli a těším se na setkání s Vámi. Zdravím Vás.
Honza
Dobrý den, Hanko. Chtěla bych Vám i takto veřejně poděkovat za Vaši úžasnou práci, kterou jste se mnou udělala, ač jsme těch sezení spolu moc neměly. Ale o počtu to není, je to o správném nasměrování a ukázání, co v nás je anebo může být. Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu, ač jsem navenek působila, že tomu tak není. Jen já sama jsem věděla, jaký boj v sobě samé vedu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda. Je fajn, že se v dnešní době najdou lidé, kteří umí naslouchat, najít tu správnou šipku a bez zbytečného rozebírání až do odborností nasměrovat a ukázat, že to jde. Jen CHTÍT a to je ten důležitý fakt, aby člověk dosáhl změn, kterých chce. :-) Ještě jednou DĚKUJI a věřím, že se ještě potkáme
Nikola
Absolvovala jsem koučink s paní Hankou Lustikovou. Průběh koučinku hodnotím 10 +++ a osobnost a práci koučky 10+++++ (to je víc než 10). Paní Hanka je profesionál, má vysokou míru empatie, je kompetentní a má schopnost vytvořit klima důvěry. S podporou paní Hanky jsem dorazila ke svému cíli a přerámovala jsem si gsvoje gremliny. Přeji Vám hezké dny v pohodě a radosti.
Blažena
Haničko, děkuji moc za zaslání. K Vaší E-knize musím napsát, že je perfektně, srozumitelně a s citem napsaná, moudré myšlenky ve větách, moc se Vám podařila spolu s Vaším kolegou. Děláte velmi záslužnou práci. Při čtení některých pasáží jsem se vrátila do dětství,.....bylo mi smutno, ale rodiče, prarodiče jiný model výchovy neznali, a kdyby tušili, jak se na nás, svých dětech, jsem ročník xxxx podepsali negativně, jistě by tak nečinili...oni holt dělali vše , co si mysleli, že je pro naše dobro. Mám takových "blbých " , škodlivých programů dost, ale pracuju na nich, ještě nemám vyhráno, ale oproti Marcele před pár lety je zde posun , a to mě těší. Jsou dny, kdy svítí sluníčko a dny , kdy je "noc duše"..., ale vše je pro něco dobré, vše se vším souvisí a zapadá do sebe jako kamínky do mozaiky....a vše špatné v mém životě mě posunulo a bylo s odstupem času pro můj vývoj dobré.... Krásnou neděli přeje Marcela

O autorech

Hanka Lustiková

Hanka práci s lidmi vždy milovala a už je tomu několik let, co se oblasti sebevědomí žen věnuje profesionálně.

Hanka svou kariéru započala jako terapeut, později získala certifikát kouče, brzy se stala Senior koučkou, školitelkou koučů a lektorkou.

Poslední roky se zapojila do práce v psychoterapeutické poradně v centru Prahy, kde pomáhala ženám při individuálních terapiích. Nyní pracuje jako vztahová koučka. 

 Aby sdílela své zkušenosti a poznatky ze své dlouholeté práce s klientkami a účastnicemi jejích workshopů pro ženy, rozhodla se napsat „Knihu pro ženy“.

 

Bc. Jiří Jelínek

Jirka se věnuje holistickému způsobu života řadu let. V USA studoval obor Fitness Specialist a Holistic Health. Zde také působil jako osobní fitness trenér po dobu 5 let. Pracoval s různorodými klienty, kteří měli různé cíle a někteří i různá zdravotní omezení. Připravoval kondičně mladé sportovce, ale převážně hokejisty.

Po návratu do Evropy vystudoval obor Sportovní a kondiční specialista a specializaci v oboru wellness.

Jirka je zakladatelem společnosti HOLFIT, pomocí které pomáhá svým klientům se dennodenně celostně (holisticky) rozvíjet.

Své vzdělávání si rozšiřuje pravidelným studiem různých metod – jak v Evropě, tak i USA, Asii a Austrálii. Jednotlivé metody pak propojuje, aby mohl klientům pomoci dosáhnout jejich cílů co nejefektivnější cestou.

Objednat e-knihu

„Jak být zářivou, sebevědomou ženou
a nenechat se vláčet životem“

Vyplň prosím pečlivě své údaje.
Při platbě kartou nebo online převodem e-kniha přijde do Tvé emailové schránky téměř obratem ve formátu PDF. Při platbě běžným převodem e-kniha v PDF dorazí obratem po připsání platby:

Proč Kniha od nás?

 • Praktické a jednoduché techniky od profesionální koučky a odborníka na celostní přístup k životu.
 • Pomáhám ženám na individuálních konzultacích přenastavit podvědomí, a naučit se tak myslet také sama na sebe.
 • Stovky žen absolvovaly mé workshopy pro ženy, na kterých je inspiruji v tom, jak být zářivou a sebevědomou ženou.

- Hanka Lustiková