VÍKEND PRO KURZ ŠKOLA KOUČINKU

Téma přednášek: VNITŘNÍ DÍTĚ a VNITŘNÍ ŽENA

AFIRMACE A VIZUALIZACE
Bonus: Složité případové studie z poradny

Partnerský trujúhelník, nevěry a jak to řešit 

Praktická cvičení a tréninky v koučování

 

VÍKEND PRO  ÚČASTNÍKY KURZU ŠKOLA KOUČINKU

NA STATKU KRKAVČÍ HORA 

 • Termín: 1. - 3.března 2024
 • Víkend s kurzem Škola koučinku.
 • Pro zájemce o nová přátelství a sdílení se stejně naladěnými lidmi.
 • "Nad rámec" školních osnov. Večerní meditace, kruhy a hluboká uvědomění.
 • Vhodné (nejenom) pro získání praxe pro práci kouče. 
 • Koučovací techniky a praktický nácvik pro pokročilé i začátečníky.
 • Místo kurzu: Statek Krkavčí Hora, Nižbor (cca 40 min od Prahy)

Hanka
Lustiková

Lektor kurzu
Krkavčí Hora 2020
Krkavčí Hora 2023

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT  

 • Osvojíš si funkční koučinkové techniky.
 • Poznáš stejně naladěné lidi, účastníky Školy koučinku.
 • Vyzkoušíš si jednotlivé techniky v praxi.
 • Naučíš se vyhledávat emoční programy a vzorce.
 • Zaměříme se  na partnerské vztahy, krizi ve vztahu, nevěry, žárlivost i nízkou sebeúctu. Vnitřní dítě. Vnitřní žena. Afirmace a vizualizace.

CENA A PLATBA

 • Cena: 2.900 Kč 
 • Cena obsahuje kurzovné. K uvedené ceně je třeba připočítat cenu za ubytování 2.500 Kč.
 • Tvé místo je závazně potvrzeno  po úhradě platby na účet číslo: 2102465721/2010. 
 • Stravování vlastní s možností využití  perfektně zařízené kuchyně, nebo chodíme do restaurace. Jídlo lze též objednat až na místo. Bohatá snídaně.

KDE BUDE KURZ PROBÍHAT

CO ŘÍKAJÍ O VÍKENDOVÝCH KURZECH ÚČASTNICE

Ahoj Hanko,
děkuji za fotky a psaní.
Ten víkend s tebou a skupinou byl pro mne osudový. Cítím, že je to milník (Meilenstein) na cestě mého života. Už teď se mění můj vztah ke mně. Začínám si mnohé uvědomovat. Připadám si, jako když na mém těle praskají obruče, kterými bylo spoutáno. Takový vznikající pocit lehkosti. Je to v začátcích, bude to zajisté nějakou dobu trvat, než se mých výčitek, pocitu neschopnosti, chyb, špatného svědomí a neuznání sama sebe, dovedu docela zbavit. Ale budu se o to stále snažit. První nakročení proběhlo zdárně o víkendu... S vděčností zdravím tebe i tvé kolegy.
Jana
Hani, na kurz stále myslím, a myslím na tvá slova " už si to nenecháš nikdy vzít"..

Víkend byl nádherný, tolik pozitiva, něhy, křehkosti a vnímání, jsem opravdu dlouho nezažila, i když se cítím už nějakou dobu velmi dobře.A taky si myslím, že to mělo na mě takový dopad nebylo jen slovy nějakého kouče, ale tím, že tím koučem jsi byla ty. Působila jsi na mě neskutečně OPRAVDOVĚ. To co jsem mohla u tebe na kurzu prožít, za to ti hrozně moc děkuji.

To co děláš, je tak moc smysluplné a já ti Hani ze srdce přeji, ať máš svůj život šťastný, bohatý, naplňující, smysluplný a pestrý.
Vlasta
Milá Hanka,

chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za to, čo robíš pre ženy, ako im pomáhaš znovu nachádzať svoju ženskú silu a sebavedomie, vidím dennodenne okolo seba, ako to všetky potrebujeme.

Sama som už procesom koučingu prešla, ale takto špecifický prístup, orientovaný na ženské princípy som ešte nezažila.Toľko úprimnosti, lásky a bezprostrednosti v jednom víkende...Som rada, že som pri zobrazení ponuky Tvojho workshopu klikla na tlačítko Zúčastním sa a som vďačná za túto úžasnú skúsenosť. Teším sa na osobný koučing.
Viki
Dobrý večer Hani,

nejdrive ti chci moc podekovat za uzasny vikend. Neco tak potrebneho jsem nezazila dlouha leta. Kinezka a nasledne pobyt v Pisku ve me spustily doslova bouri roky potlacovanych emoci z hodne spatnych zazitku. Je to ted dost narocne, jsem rozsekana, ale prinosne. Chvili to jeste budu muset rozdychat.
Margita
Chtěla bych poděkovat Haničce za zorganizování úžasného víkendu. Vůbec jsem neměla představu, do čeho jdu, co mě čeká. Když jsme se poprvé sešly, těžko bych uvěřila tomu, že za dva dny budeme o sobě navzájem vědět víc než naši blízcí. Těžko bych uvěřila tomu, že za každou krásnou ženou z vás se skrývá bolestivý příběh a životní zkušenost. Proto jsem naprosto pro Haničky nápad uspořádat pokračování, chtěla bych vědět, jak jste se posunuly, jak se vaše životy vyvíjí a jestli jste konečně šťastné, tak jak si každá zasloužíte… Co si odnáším nejdůležitějšího z našeho víkendu – „ neuvěřitelně překvapivé“ zjištění, že spokojený život záleží JEN NA MNĚ!! Takže hurrrááá na to :-)!
Martina
Emoce ze semináře budu vstřebávat ještě hodně dlouho, ale samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Byl to úžasný a nezapomenutelný zážitek, kterého si nesmírně vážím! Sešly se tam skvělé ženy, se kterými jsem se moc ráda setkala a doufám, že bude ještě příležitost potkat je všechny takhle pohromadě znovu. Celý průběh byl skvělý a program se mi moc líbil. Hodně mi daly koučinky “v přímém přenosu”. Celkově byla organizace skvělá a na jedničku. Prostředí bylo příjemné, jak co se týče hotelu (výborné jídlo včetně snídaní), tak Písek jako takový. A samozřejmě velký dík tobě za všechno, co jsi pro nás udělala a jaká jsi!
Káťa