Když muž obdivuje ženu.

Každá žena má ráda zájem muže. Někdy ho ale marně hledá.

Důležité je, abychom se nesnažily zalibit. Pokud se nám v dětství nedostává dost podpory ze strany primárních autorit, můžeme si zapsat do podvědomí vzorce o naší nedostatečnosti. Potom se snažíme v životě dosáhnout nějakých cílů. Jejich dosažení však není o přirozené radosti, ale záměr je zde většinou honda za výsledkem. Ten potvrzuje, že máme nějakou cenu.

Naše hodnota přitom nestojí na odvedeném výsledku. Každý z nás má svou hodnotu už jen tím, že je. Není to tedy o tom, že někdo je víc. Nikdo z nás není ani „míň“. Jsme si rovni. Možná, že někdo z nás dokáže něco úžasného. Potom se jím můžeme INSPIROVAT. Avšak nesrovnávejme se s druhými. Náš život není závod. Každý tady má svou cestu.

Kdy dochází v dětství k zápisům v podvědomí, které později přináší do našeho života nutnost prožívat touhu po obdivu?

– Když si nevěříme
– Když nás často někdo okřikuje
– Když nás srovnávají
– Když nám říkají, že nejsme dobří ( jsi zlobivá holčička )
– Když si musíme lásku zasloužit
– Když ztratíme svou vlastní identitu
– Když žijeme v pocitu selhání

Každá žena touží po obdivu muže. Pokud si je vědoma své vlastní hodnoty, obdivuje vlastně už sama sebe. A to je dostatečný signál pro to, aby ze svého podvědomí vyzařovala krásné vibrace. Taková žena většinou zažívá i zdravé vztahy. Je pro své okolí obdivuhodná. Bez nutnosti podat výkon. Muž ji obdivuje vždy, když se usmívá. Není to nic složitého. Žádné náročné výkony. Jen přirozená laskavost.

Obdivuj sama sebe. Nečekej, až Tě někdo pochválí. Svou hodnotu už máš dávno. Sama v sobě. ♥️

Informace o osobní konzultaci s Hankou : Osobní koučink

Komentáře