Jakou novinku nám přináší duben?

Krásný den,

velmi jsem se těšila na tento nový článek. Jsem přesvědčená, že těšení nám všem dává obrovský význam. Zvlášť v této náročné době. Těšit se můžeme na něco hezkého. Těšit se můžeme na milé setkání. Je toho více, co v nás vzbuzuje tu silnou emoci.

Proto se už moc těším, až se s některými z vás potkáme tuto sobotu večer online. Připravila jsem video webinář,který je úvodním vstupem do kurzu pro dospělé 🙂 . Tyto kurzy jsem nazvala Škola pro kouče na zkoušku.

Více zde :Škola koučů_ochutnavka- víkendová

O čem kurz bude?

Mnoho z nás touží získávat nové informace. Doslova prahneme po hlubším poznání. Chceme přijít na to, proč tady jsme. Co tady děláme. Kým jsme. Proč se nám dějí stále dokola stejné scénáře. Metody a techniky jsou obrovským hitem internetu. Jenže co když chceme ještě něco navíc? Co když si chceme vyzkoušet na vlastní kůži, po jaké cestě chceme jít? Co když nestojíme o zaručené rady, ale chceme si zase jen tak hrát? Co když náš život chceme přijmout? Vytěžit maximum z našich úspěchů, ale i nezdarů?

V tomto kurzu se aktivně otevřeme novým věcem. Připustíme myšlenky, že věci se nám dějí správně. I když jsem z velké části tvůrce, mohu si dovolit stále poznávat. Mohu dokonce měnit některá dosavadní přesvědčení. Určitě znáte celou řadu uznávaných  odborníků, kteří na úrovni metafyziky pracovali velkou část svého života. Můžeme se od nich dodnes učit. Jedním z mých inspirátorů byla  Louise Hay. Poskytla nám tolik cenných informací, které navíc dokázala vysvětlit ve svých knihách. Teoretické informace o funkcích mozku jsou lehce dostupné,ale i tak si o nich něco řekneme. Těšit se můžete především na mnoho praktických cvičení.

Těším se na všechna setkání s Vámi – V SOBOTU VEČER online! ?

Přihlásit se na webinář zdarma : Škola koučů_ochutnavka- víkendová

Mějte se krásně!

Pevné zdraví ♥️

Hanka

 

Komentáře