Jak se pozná krása

Pod slovem krása si lidé představují především věci, které jsou líbivé pro oči, a proto se nejvíce pozornosti upírá na věci vnějšího charakteru. Žena si ale musí uvědomit, že pokud opravdu chce být krásná, tak ta krása musí vycházet z nitra. Vnější krása je manifestace vnitřní krásy.
 
Pokud žena toto pochopí, tak se nebude muset soustředit na vnější věci, které ji budou dělat krásnou (např.kosmetika, oblečení atd.), ale její krása bude zářit z nitra. To je ta opravdová a jediná krása, která je pravdivá a nesnaží se nic oklamávat nebo maskovat.
 
Jak se pozná?
Krása se pozná, když je žena spokojená sama se sebou, ať už je v pyžamu, nebo kostýmu.
 
Co s tím mohu dělat?
Být pravdivá sama k sobě a začít se mít ráda taková, jaká jsem. Objevovat své vnitřní krásy. Opravdu se poznat.
 
Jaké jsou nejčastější příčiny nespokojenosti ženy?
Soustředění se více na své chyby a nedostatky než na své
přednosti. Vždyť celý život nám všichni říkají především to, co děláme špatně než to, co děláme dobře. Pak nemůžeme být spokojení, protože vidíme víc chyb, a kvůli tomu naše mysl vytváří nespokojenost.
 
Ukázka z Knihy pro ženy, kde v jedné z části odpovídá na mé otázky trenér Jirka Jelínek ( očima muže ). Kniha je nyní ke stažení zde : www.skola-koucinku.cz/ebook-prodej/
 
Dočtete se zde mimo jiného také o tom, jak být zase zářivá a spokojená.
 
Přeji to nám všem ❤️ a také na tom stále „pracuji“ ?
Komentáře