e-mail: info@skola-koucinku.cz       tel: 737 724 177         Členská sekce 


 KURZ SEBELÁSKA PRO ŽENY 

 

 • Termíny:  Potkáme se v úterý,14.září 2021.
 • Další termíny: 21.9., 12.10., 19.10., 26.10. , 16.11., 23.11. a 30.11.2021.
 • Začátek kurzu v 16 hod a konec v 17:30 hod
 • Cena: 2.400 Kč / celý kurz - celkem 8 setkání.
 • Kurz je určený pro menší skupinu žen. 

Hanka
Lustiková

Lektor kurzu

 CO JE CÍLEM KURZU SEBELÁSKA? 

 • Naučíš se být v harmonii sama se sebou
 • Získáš jednoduché techniky
 • Budeš více laskavá
 • Navrátíš zpátky svou pradávnou sílu ženy 
 • Začneš se mít ráda
 • Naučíš se zvládat stres
 • Ráno se budeš těšit na nový den

 

 • Začneš říkat ve správný čas své NE
 • Nesobecky se budeš dávat na 1.místo
 • Nenecháš se manipulovat
 • Otevřeš své srdce lásce
 • Zvědomíš si principy zdravé sebelásky
 • Pronikneš do zákulisí školy koučinku 
 • Naučíš se správně pokládat  některé otázky

 

 KDO TĚ PROVEDE KURZEM? 

Jmenuji se Hanka Lustiková a už přes 10 let se věnuji koučinku. Svou práci vnímám jako životní poslání, které mě hluboce naplňuje.

Zaměřuji se na práci s klienty, které trápí nepříjemné pocity a myšlenky, mají nízké sebevědomí a cítí se celkově vyčerpaní. Pomáhám jim pochopit nezdravé vzorce a přesvědčení, které je provází životem. Věnuji se ale i vztahovému koučinku.

Kromě toho nabízím pomocnou ruku také klientům, kteří chtějí zhubnout a změnit svůj životní styl. 

Poskytuji individuální konzultace, pracuji jako lektor ve Škole koučinku a pořádám kurzy koučinku doma i v zahraničí.

CO TI KURZ PŘINESE? 

 • Odblokuješ nepříjemné myšlenky, odstraníš pocity úzkosti a stavy vyhoření.
 • Zvýšíš si sebevědomí a vnímání sebehodnoty.
 • Nastartuješ změnu vedoucí ke zdravému životnímu stylu.
 • Vyřešíš snáz problémy v partnerském vztahu, manželskou krizi nebo rozvod.
 • Odhalíš bloky a vzorce z minulosti, které způsobují nezdravé myšlenky.Naučíš se využívat metodu vnitřního dítěte a odpuštění.
 • Jako žena znovu objevíš svou ženskou energii.  

JAK KURZ SEBELÁSKY PROBÍHÁ? 

Kurz obsahuje:  8 skupinových sezení  s Hankou, pracovní sešit a každý den drobné úkoly pro Tebe.

Co je třeba: Odhodlání ke změně, chuť na sebe-poznání a touha pěstovat sebelásku.

Ceník: 2.400 Kč / celý kurz

KDE KURZ PROBÍHÁ:

Na adrese: Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

 

 OBJEDNAT KURZ SEBELÁSKY 

Napiš mi: info@skola-koucinku.cz, zavolej mi: 737 724 177. Nebo si  kurz rovnou objednej  přes prodejní formulář. Po úhradě faktury máš své místo v kurzu rezervované. Děkuji Ti.

REFERENCE 

Ahoj Hanko,
děkuji za fotky a psaní.
Ten víkend s tebou a skupinou byl pro mne osudový. Cítím, že je to milník (Meilenstein) na cestě mého života. Už teď se mění můj vztah ke mně. Začínám si mnohé uvědomovat. Připadám si, jako když na mém těle praskají obruče, kterými bylo spoutáno. Takový vznikající pocit lehkosti. Je to v začátcích, bude to zajisté nějakou dobu trvat, než se mých výčitek, pocitu neschopnosti, chyb, špatného svědomí a neuznání sama sebe, dovedu docela zbavit. Ale budu se o to stále snažit. První nakročení proběhlo zdárně o víkendu... S vděčností zdravím tebe i tvé kolegy.
Jana
Hani, na kurz stále myslím, a myslím na tvá slova " už si to nenecháš nikdy vzít"..

Víkend byl nádherný, tolik pozitiva, něhy, křehkosti a vnímání, jsem opravdu dlouho nezažila, i když se cítím už nějakou dobu velmi dobře.A taky si myslím, že to mělo na mě takový dopad nebylo jen slovy nějakého kouče, ale tím, že tím koučem jsi byla ty. Působila jsi na mě neskutečně OPRAVDOVĚ. To co jsem mohla u tebe na kurzu prožít, za to ti hrozně moc děkuji.

To co děláš, je tak moc smysluplné a já ti Hani ze srdce přeji, ať máš svůj život šťastný, bohatý, naplňující, smysluplný a pestrý.
Vlasta
Milá Hanka,

chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za to, čo robíš pre ženy, ako im pomáhaš znovu nachádzať svoju ženskú silu a sebavedomie, vidím dennodenne okolo seba, ako to všetky potrebujeme.

Sama som už procesom koučingu prešla, ale takto špecifický prístup, orientovaný na ženské princípy som ešte nezažila.Toľko úprimnosti, lásky a bezprostrednosti v jednom víkende...Som rada, že som pri zobrazení ponuky Tvojho workshopu klikla na tlačítko Zúčastním sa a som vďačná za túto úžasnú skúsenosť. Teším sa na osobný koučing.
Viki
Dobrý večer Hani,

nejdrive ti chci moc podekovat za uzasny vikend. Neco tak potrebneho jsem nezazila dlouha leta. Kinezka a nasledne pobyt v Pisku ve me spustily doslova bouri roky potlacovanych emoci z hodne spatnych zazitku. Je to ted dost narocne, jsem rozsekana, ale prinosne. Chvili to jeste budu muset rozdychat.
Margita
Ahoj Hani,

Workshop v Písku byl fantastický! Ještě jednou díky. Ráda bych využila koučink, který nabízíš. Spíš ale po telefonu, nebo přes WhatsApp.

S láskou, úctou a vděčností…
Andrea
Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.
Denisa
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli.Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie. Tak tak asi nějak zatím Hani ode mne. Jó a taky asi se něco uvnitř mne změnilo. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....
Ivana
Milé dámy, funguje to! Od neděle jsem použila 5x láskyplné NE a dokázala reagovat i na uražení se - tedy manipulaci. Je to super, jen lidé okolo mne, koukají, co se se mnou děje :):)
Sylva
Chtěla bych poděkovat Haničce za zorganizování úžasného víkendu. Vůbec jsem neměla představu, do čeho jdu, co mě čeká. Když jsme se poprvé sešly, těžko bych uvěřila tomu, že za dva dny budeme o sobě navzájem vědět víc než naši blízcí. Těžko bych uvěřila tomu, že za každou krásnou ženou z vás se skrývá bolestivý příběh a životní zkušenost. Proto jsem naprosto pro Haničky nápad uspořádat pokračování, chtěla bych vědět, jak jste se posunuly, jak se vaše životy vyvíjí a jestli jste konečně šťastné, tak jak si každá zasloužíte… Co si odnáším nejdůležitějšího z našeho víkendu – „ neuvěřitelně překvapivé“ zjištění, že spokojený život záleží JEN NA MNĚ!! Takže hurrrááá na to :-)!
Martina
Ahojky sebevědomé ženy, jsem strašně šťastná a ještě plná euforie z víkendu. Ale také zjišťuji, že už teď se koukám na svět jinak. Jsem šťasná, že mám nové zpřízněné duše, nové přítelkyně. Děkuji mooooooooooc. Mám vás ráda,
Vendula
Emoce ze semináře budu vstřebávat ještě hodně dlouho, ale samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Byl to úžasný a nezapomenutelný zážitek, kterého si nesmírně vážím! Sešly se tam skvělé ženy, se kterými jsem se moc ráda setkala a doufám, že bude ještě příležitost potkat je všechny takhle pohromadě znovu. Celý průběh byl skvělý a program se mi moc líbil. Hodně mi daly koučinky “v přímém přenosu”. Celkově byla organizace skvělá a na jedničku. Prostředí bylo příjemné, jak co se týče hotelu (výborné jídlo včetně snídaní), tak Písek jako takový. A samozřejmě velký dík tobě za všechno, co jsi pro nás udělala a jaká jsi!
Káťa